Polski
Gamereactor
wiadomości
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed

Outright prezentuje pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w TMNT: Mutants Unleashed

Platformówka bijatyki zadebiutuje w październiku.

HQ

Kilka tygodni temu opowiedzieliśmy Wam o ekscytującej edycji kolekcjonerskiej Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed, platformowej bijatyki akcji stworzonej przez Outright Games we współpracy z Paramount i opartej na najnowszej wersji TMNT: Mutant Mayhem kultowych postaci.

Cóż, możemy teraz kontynuować tę wątpliwość, dzieląc się pierwszym spojrzeniem na rozgrywkę w tytule, pokazując, jak gracze mogą połączyć siły z Leonardem, Michałem Aniołem, Rafaelem i Donatello, aby poradzić sobie z zupełnie nowym zagrożeniem ze strony mutantów, które nęka ulice Nowego Jorku.

Powiedziano nam, że w grze gracze będą eksplorować kanały i ulice Nowego Jorku w różnych szybkich misjach. Będzie to wspierane przez system progresji PD, który pozwoli graczom ulepszać i rozwijać moce Turtles, a także możemy spodziewać się pojawienia się kilku znajomych twarzy, w tym Master Splinter, April, Bebop, Rocksteady i nie tylko. Gra będzie oferować akcję dla jednego gracza, ale także kooperację dla maksymalnie dwóch graczy, a także możemy spodziewać się akcji na deskorolce jakoTurtles metody łatwego poruszania się po Nowym Jorku.

Ponieważ TMNT: Mutants Unleashed pojawi się na PC i konsolach 18 października 2024 r., nowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

HQ
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants UnleashedTeenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants UnleashedTeenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości