Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld ma 2% graczy, których miał w momencie premiery

Z tych styczniowych dni chwały pozostało tylko kilku wiernych.

HQ

Palworld. Przed premierą 19 stycznia każdy, kto opowiadał o tym symulatorze przetrwania i strzelance, skupiłby się na jego prawie podobnym do Pokémonów projekcie, ale trzęsienie ziemi, które wywołał na początku, przejdzie do historii jako jeden z największych hitów w historii gier wideo z nowym IP. Obliczaliśmy, że jej sprzedaż w milionach wzrosła niemal codziennie do ponad 25 milionów egzemplarzy i stała się trzecią najczęściej graną grą innej firmy w Game Pass. Ale jak sobie radzi Palworld trzy miesiące później?

Właściwie to niezbyt dobrze. Po osiągnięciu szczytu popularności pod koniec stycznia, z ponad dwoma milionami jednoczesnych graczy na Steamie, obecne dane mówią średnio o 40 000 graczy dziennie - spadek o 98% w ciągu dwóch i pół miesiąca, według danych SteamDB.

Być może to właśnie ten gwałtowny spadek popularności tytułu Pocket Pair skłonił studio kilka tygodni temu do ogłoszenia, że są zainteresowani przejęciem studia, ponieważ wydaje się, że Palworld było potworem, którego nawet jego twórcy nie byli w stanie okiełznać.

Czy nadal grasz w Palworld ?

Palworld

Powiązane teksty

Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości