Polski
Gamereactor
wiadomości

PlayStation Portal umożliwia teraz łączenie się z publicznymi sieciami Wi-Fi

Aktualizacja urządzenia 3.0.0 została właśnie wydana i oferuje teraz nowe funkcje.

HQ

Jak powiedział nam nasz kolega Magnus, gdy go recenzował, PS Portal oferuje idealne rozwiązanie dla bardzo specyficznej grupy odbiorców, podczas gdy dla wielu innych może to być po prostu drugi ekran do Remote Play, który jest nieco droższy niż inne rozwiązania. My pasujemy do pierwszej grupy, więc jeśli potrzebujesz urządzenia również do grania w gry, gdy członek rodziny zajmuje telewizor, jest to dla Ciebie interesujące.

Sony udostępniło informacje o wydaniu aktualizacji 3.0.0 dla PS Portal, która została wydana dzisiaj i zawiera między innymi możliwość łączenia się z publicznymi sieciami Wi-Fi, co oznacza, że (teraz) możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek chcesz (nawet do hotelu na letnie wakacje), a połączenie nie będzie już problemem.

Informacje o aktualizacji PS Portal 3.0.0  • PS Portal może teraz łączyć się z sieciami publicznymi. Jeśli w miejscach takich jak hotele, kawiarnie i lotniska dostępna jest sieć publiczna, możesz połączyć PS Portal z siecią Wi-Fi, wprowadzając wymagane informacje (takie jak identyfikator, hasło i numer pokoju) za pomocą telefonu komórkowego lub komputera.

  • Aby połączyć się z sieciami publicznymi, upewnij się, że wstępna konfiguracja PS Portal została zakończona.

  • Aby zachować zgodność z przepisami obowiązującymi w różnych krajach i regionach, PS Portal może nie obsługiwać połączeń z niektórymi sieciami publicznymi, takimi jak sieci 5 GHz.

  • Gdy używasz obszaru touchpada na ekranie podczas korzystania z usługi Remote Play, zobaczysz teraz wizualne informacje zwrotne.

  • Portal PS Portal może teraz wyświetlać pozostały poziom naładowania baterii w procentach na pasku stanu w prawym górnym rogu ekranu. Otwórz menu podręczne, przejdź do pozycji Ustawienia > System > baterii, a następnie włącz opcję Pokaż procent baterii.

  • Poprawiliśmy wydajność i stabilność oprogramowania systemowego.

  • Poprawiliśmy komunikaty i użyteczność na niektórych ekranach.

PlayStation Portal umożliwia teraz łączenie się z publicznymi sieciami Wi-Fi


Wczytywanie następnej zawartości