Polski
Gamereactor
wiadomości

Postaw zakłady na zbliżające się Nintendo Direct

Czy naprawdę myślisz, że Metroid Prime 4 będzie można pokazać, czy pojawią się mocno przeciekające remake'i Wind Waker i Twilight Princess i czy w końcu nadejdzie czas na GTA V?

HQ

Nowe tytuły na Switcha, które wypełnią pozostałą część 2024 roku, na ostatniej prostej, dopóki nie poznamy jego następcy, zostaną odebrane podczas prezentacji Nintendo Direct, którą firma oficjalnie ustaliła na czerwiec tego roku. Gdy opadł kurz po Summer Game Fest i odpowiednich rundach PlayStation, Xbox i Ubisoft, japońskiej firmie pozostały tylko dwie daty emisji swojego programu: albo w tym tygodniu, albo w przyszłym. Albo we wtorek, albo w środę, zgodnie z tradycją.

Za każdym razem, gdy pojawia się czerwcowe Nintendo Direct, fani już spekulują, co obejmuje. Najbardziej optymistyczni mają nadzieję na pierwszy pokaz w akcji Metroid Prime 4, gry, która została zaprezentowana na Switcha, ale przeszła piekło deweloperskie, w tym dwie zmiany właściciela i która byłaby zaskakująca, gdyby nie trafiła na kolejną konsolę producenta. Ale co, jeśli Samus Aran pojawi się z Metroid 6 w nowej odsłonie side-scrollingu, być może opracowanej przez MercurySteam, podobnie jak Metroid Dread?

Inne, bardziej konserwatywne zakłady dotyczą remake'ów i remasterów z ery Gamecube. Ponieważ Metroid Prime Remastered był takim hitem w zeszłym roku, sensowne byłoby zobaczenie mniej rozbudowanej kompilacji Metroid Prime 2: Echoes i Metroid Prime 3: Corruption, aby uzupełnić trylogię Retro na Switchu. A skoro mowa o kompilacjach, od kilku lat tajemnicą poliszynela jest, że Nintendo miało dwie Zeldy na konsolę sześcienną, The Wind Waker HD i Twilight Princess HD, pochodzące z Wii U, gotowe do wydania w jakimś slocie w kalendarzu. Czy jest lepszy automat niż ten? Oczywiście są inni, którzy woleliby zagrać w A Link Between Worlds w HD...

Są też bardziej zwariowane pomysły: czy nadszedł czas na MIA Hollow Knight Silksong po tym, jak pominął wiele pokazów i stał się memem? Czy Grand Theft Auto V stanie się rzeczywistością dla Switcha w najbardziej rażącej nieobecności w całym katalogu? A z podwójną niespodzianką w postaci LEGO Horizon Adventures i Civilization VI na hybrydzie, czy Microsoft odpowie swoim znienawidzonym Hi-Fi Rush, czy poczeka na Switcha 2?

W Gamereactor wiemy o kilku grach, które pojawią się w Direct, o których nie możemy wam powiedzieć, ale żadna z nich nie znajduje się wśród tych zakładów przed pokazem. Jakie tytuły masz nadzieję zobaczyć na Switchu w pozostałej części roku? A jaka byłaby Twoja wymarzona zapowiedź?

Postaw zakłady na zbliżające się Nintendo Direct


Wczytywanie następnej zawartości