Polski
Gamereactor
wiadomości
Amazon's Tomb Raider

Potwierdzono, że serial Tomb Raider pojawi się na Prime Video

Gigant streamingowy będzie dalej chciał zarobić na szaleństwie adaptacji gier wideo.

HQ

Biorąc pod uwagę monumentalny i ogromny sukces serii Prime Video Fallout, nie powinno nikogo dziwić, że gigant streamingowy bada jeszcze dalsze sposoby zarabiania na szaleństwie adaptacji gier wideo.

Najnowsza będzie skierowana do gier Crystal Dynamics ' Tomb Raider, a ta seria ma być stworzona we współpracy między twórcą gry a Amazon MGM Studios. Serial zostanie napisany i wyprodukowany przez Phoebe Waller-Bridge, a jego premiera odbędzie się tylko i wyłącznie na platformie streamingowej.

Mówiąc o tej adaptacji, wiceprezes Amazon Games, Christoph Hartmann, stwierdził: "Dzięki świetnej własności intelektualnej możliwości są nieograniczone. Bogactwo i głębia fabuły pozwala serialowi Tomb Raider od Prime Video i grze wideo od Amazon Games opowiedzieć osobne historie o przygodach Lary Croft. Jesteśmy zaszczyceni, że Crystal Dynamics powierzyło Amazonowi tę kultową franczyzę i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas ta współpraca".

Nie ma dalszych informacji na temat daty premiery, obsady, fabuły ani niczego istotnego, a to również jest zgodne z poprzednim raportem o tym projekcie ze stycznia 2023 roku.

Amazon's Tomb Raider

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości