Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Sons of the Forest

Próbujemy przetrwać w Sons of the Forest na dzisiejszym GR Live

Dołącz do nas, gdy udamy się na wyspę opanowaną przez kanibali, aby znaleźć i uratować miliardera.

HQ

Odkąd zadebiutował w Early Access, Endnight's Sons of the Forest zyskał na popularności. Gra o przetrwaniu, która stawia przed graczami zadanie udania się na odległą wyspę zamieszkałą przez paskudnych kanibali, a wszystko to w celu uratowania zaginionego miliardera, stała się jedną z największych i najczęściej omawianych gier roku, dlatego w końcu sprawdzimy, co oferuje, zagłębiając się w grę na dzisiejszym GR Live .

Począwszy od zwykłej godziny 15:00 GMT / 16:00 CET, nasza własna Rebeca będzie grać przez godzinę w grę survival-horror z otwartym światem na stronie głównej GR Live.

Dopóki nie rozpoczniemy transmisji, koniecznie przeczytaj nasze opinie na temat premiery Early Access w naszej recenzji tutaj.

Sons of the Forest

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości