Polski
Gamereactor
wiadomości
Project Maverick

Project Maverick osiągnął teraz "pełną zdolność rozwoju"

Prace nad grą idą pełną parą.

W październiku informowaliśmy, że prace nad grą Project Maverick stworzoną przez People Can Fly (Bulletstorm, Outriders ) w imieniu Xbox Game Studios idą dobrze.

Nie wiemy, co to za tytuł, ale pół roku temu był w fazie preprodukcji i studio szukało ludzi z doświadczeniem w grach RPG. Biorąc pod uwagę ciężkie graficznie i brutalne gry akcji, które zwykle tworzy deweloper, wydaje się rozsądne przypuszczenie, że będzie to gra akcji z elementami RPG, być może nawet związanymi z Gears of War (biorąc pod uwagę, że studio wcześniej stworzyło Gears of War: Judgment ).

Teraz wygląda na to, że studio osiągnęło kamień milowy i za pośrednictwem X odnotowuje się, że Project Maverick osiągnęło "pełną zdolność rozwoju", co oznacza, że planowanie i projektowanie tytułu jest zakończone, a faktyczny rozwój pozostał.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy faktycznie zobaczymy grę, ale jest mało prawdopodobne, że stanie się to wXbox Games Showcase czerwcu, ponieważ wydaje się rozsądne, aby sądzić, że jest to kilka lat od ukończenia - choć to nie powstrzymało Microsoftu przed wcześniejszym ogłaszaniem gier.

Project Maverick

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości