LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Resident Evil 4

   Resident Evil 4 sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy

   Po prawie roku gra nadal się rozwija.

   HQ

   Był to remake, o który wszyscy prosili, a prawie dokładnie rok temu Capcom w końcu wypuścił całkowicie przerobiony Resident Evil 4. Poprzedniczka jest często uważana za jedną z najlepszych gier wszech czasów, a to dziedzictwo zostało zachowane i ulepszone, co doprowadziło do świetnych ocen i zadowolonych fanów, gdy została wydana w marcu 2023 roku.

   W ciągu zaledwie dwóch dni sprzedano trzy miliony egzemplarzy, a w ciągu tygodnia sprzedano cztery miliony gier. Od tego czasu nadal się rozwija, a ostatnio uruchomiono wersję Apple, która doprowadziła do kolejnego kamienia milowego z ponad siedmioma milionami sprzedanych gier według danych samego Capcomu.

   Ogólnie rzecz biorąc, seria sprzedała się w 154 milionach egzemplarzy (stan na 31 grudnia 2023 r.) i spodziewamy się, że zarówno nowy remake - prawdopodobnie oparty na Resident Evil 5 lub Code: Veronica - jak i Resident Evil 9 zostaną ogłoszone w niezbyt odległej przyszłości.

   Resident Evil 4

   Powiązane teksty

   0
   Resident Evil 4Score

   Resident Evil 4

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.   Wczytywanie następnej zawartości