Polski
Gamereactor
wiadomości
Saltsea Chronicles

Saltsea Chronicles gotowy do wypłynięcia już 12 października

Kolorowa i obiecująca graficzna przygoda jest teraz gotowa do wydania na kilku platformach.

HQ

My w Gamereactor uważnie śledziliśmy Saltsea Chronicles w sezonie letnim, a teraz okazuje się, że jest już blisko premiery, ponieważ deweloper Die Gute Fabrik właśnie ogłosił, że miłośnicy gier fabularnych będą mogli cieszyć się już w przyszłym tygodniu.

HQ

Studio stojące za Mutazione obiecuje mnóstwo zabawnych historii, kotów, a nawet własną grę karcianą, gdy załoga dziwacznych postaci szuka kapitan Mai i próbuje rozwiązać zagadkę jej zniknięcia. Saltsea Chronicles ukaże się cyfrowo na Nintendo Switch, PS5 i PC 12 października, czyli w czwartek przyszłego tygodnia.

Spodziewamy się, że Saltsea Chronicles potrwa około 10 godzin, ale jak wyjaśniła scenarzystka Sharna Jackson w poniższym wywiadzie, biorąc pod uwagę rozgałęziony charakter narracji gry, większość graczy będzie chciała dać jej drugą szansę, aby odwiedzić wyspy, które mogli przegapić w pierwszym uruchomieniu.

HQ

Powiązane teksty

0
Saltsea ChroniclesScore

Saltsea Chronicles

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podróżowaliśmy przez zalany świat w oszałamiającej narracyjnej grze przygodowej Die Gute Fabrik.Wczytywanie następnej zawartości