Polski
Gamereactor
wiadomości
Elle

Seria prequeli Legalna blondynka zamówiona przez Prime Video

Będzie on znany jako Elle i będzie eksplorował czasy, w których tytułowy bohater chodził do szkoły średniej.

Jeśli czekaliście, aż Reese Witherspoon powróci do postaci Elle Woods na dłużej Legally Blonde, być może nie będziecie musieli czekać zbyt długo. Prime Video zamówiła serię prequeli opartą na ukochanych filmach, które będą obracać się wokół Elle, gdy będzie pracować w szkole średniej.

Chociaż nie ujawniono jeszcze żadnych informacji o castingu, bez wątpienia zobaczymy inną, młodszą aktorkę w roli Elle, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby Witherspoon pojawiła się w jakiejś formie jako współczesna wersja postaci, jak widzieliśmy w przeszłości w innych projektach prequeli.

Prequel będzie znany jako Elle i zostanie wyprodukowany przez Amazon MGM Studios, firmę produkcyjną Witherspoon Hello Sunshine i Candle Media, wszystkie wyłącznie dla Prime Video. Witherspoon jest również zaangażowana w projekt jako producentka wykonawcza wraz z Lauren Neustadter, Lauren Kisilevsky, Markiem Plattem i Laurą Kittrell, która będzie również pełnić funkcję showrunnerki.

Streszczenie Elle brzmi: "Elle podąża za Elle Woods w szkole średniej, gdy dowiadujemy się o doświadczeniach życiowych, które ukształtowały ją w kultową młodą kobietę, którą poznaliśmy i pokochaliśmy w pierwszym filmie Legalna blondynka".

Mówiąc o powrocie Legally Blonde, Witherspoon dodała: "Naprawdę nie mogłabym być bardziej podekscytowana tą serią! Fani dowiedzą się, jak Elle Woods poruszała się po swoim świecie jako nastolatka ze swoją wyrazistą osobowością i pomysłowością, w sposób, w jaki mogła to zrobić tylko nasza ukochana Elle. Czy może być coś lepszego?"

Elle

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości