Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Skull and Bones potwierdzony na lutową premierę

Zobaczymy, czy się przyklei.

HQ

Kilka tygodni temu informowaliśmy o wiadomościach, które sugerowały, że Skull and Bones ma zadebiutować w lutym. Cóż, często niezawodni ludzie z Insider Gaming udowodnili to po raz kolejny, ponieważ Ubisoft potwierdził teraz, że Skull and Bones ma zadebiutować 16 lutego 2024 roku.

Przynajmniej tak jest w tej chwili. Biorąc pod uwagę samą liczbę opóźnień, jakie otrzymała ta gra, nie byłoby wielką niespodzianką, gdyby ponownie nastąpiła zmiana w ostatniej chwili. Mimo to, biorąc pod uwagę wiele lat, od których ten projekt jest rozwijany, jest wysoce prawdopodobne, że w końcu nadejdzie czas, w którym otrzyma datę uruchomienia.

W związku ze zbliżającą się premierą Ubisoft oświadczył, że od 13 lutego 2024 r. będzie dostępny trzydniowy wczesny dostęp dla każdego, kto subskrybuje Ubisoft+ lub kupi Edycję Premium gry. Tytuł będzie również obsługiwał rozgrywkę międzyplatformową i progresję międzyplatformową, gdy się pojawi.

HQ
Skull and Bones

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości