Polski
Gamereactor
wiadomości
Solium Infernum

Solium Infernum eliminuje najbardziej frustrujące aspekty strategii online

Nie musisz się martwić o znalezienie 5-godzinnego slotu, aby zagrać w tę grę.

HQ

Solium Infernum wygląda na grę strategiczną jak żadna inna, a na Gamescom spotkaliśmy się ze starszym projektantem technicznym Willem Dyce'em, aby porozmawiać o niektórych podstawowych funkcjach gry i o tym, jak wyróżnia się z tłumu.

Oprócz próby bycia "najgorszą możliwą osobą", jak opisuje Will, Solium Infernum polega na próbie przejęcia Pandemonium, które jest w zasadzie stolicą piekła. Aby to zrobić, będziemy potrzebować czapek z daszkiem, ale będziemy też potrzebować dużo czasu. Jest to jednak coś, czego nie trzeba robić za jednym posiedzeniem i możesz rozłożyć grę, jak chcesz.

"Możesz grać w długą grę asynchroniczną, dopasowaną lub niestandardową, w której możesz zmienić liczbę godzin na przesłanie swoich tur" - wyjaśnia. "Domyślnie jest to 24 godziny, ale można powiedzieć, że masz 72 godziny lub coś takiego. Możesz także grać w trybie Blitz, w którym wykonujesz pięciominutowe tury i wszyscy grają naraz z lekko zmodyfikowanym balansem, dzięki czemu możesz ukończyć grę w ciągu 90 minut. "

Jest więc bardzo elastyczny. Możesz grać na różne sposoby i naprawdę gra idzie tak szybko, jak twoi znajomi. Jeśli twoi znajomi bardzo wolno przesyłają swoje koleje, może to potrwać wieki.
Mam grę z oryginalnego Solemn Infernum, która trwa od Bożego Narodzenia i wciąż jest silna. Naprawdę się poznaliśmy. Niekoniecznie w pozytywnym świetle".

Tak więc, jeśli masz przyjaciela, który nie może pomóc, ale zastanawia się nad kulą, kiedy na swoją kolej, nie ma to znaczenia w Solium Infernum i możesz wziąć je tak szybko lub tak wolno, jak chcesz. Sprawdź nasz pełny wywiad poniżej i naszą zapowiedź gry tutaj.

HQ

Powiązane teksty

0
Solium Infernum Score

Solium Infernum

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Ten kultowy klasyk może zrujnować twoje przyjaźnie, ale będzie tego wart.Wczytywanie następnej zawartości