Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Spodziewajcie się, że Remedy pojawi się na Summer Game Fest

Reżyser i scenarzysta Alan Wake 2, Sam Lake, zdecydowanie wydaje się sugerować to samo, ale nie wiemy, co ostatecznie zobaczymy...

HQ

Ponieważ targi E3 zostały odwołane, prawdopodobnie na dobre, to właśnie Summer Game Fest jest najbliższy jako swego rodzaju zamiennik. Tegoroczna edycja rozpocznie się 7 czerwca, kiedy to 55 firm+ będzie gotowych pochwalić się tym, co mają do zaoferowania naszemu ulubionemu hobby.

Jedną z tych firm najwyraźniej nie było Remedy, deweloper, który zeszłej jesieni rozpieścił nas arcydziełem Alan Wake 2. A przynajmniej tak myśleliśmy po tym, jak producent i gospodarz wydarzenia, Geoff Keighley, opublikował zdjęcie na X ze wszystkimi firmami, w których zabrakło Remedy. Napisał jednak, że "więcej jest do ogłoszenia".

A w weekend twórca Alan Wake 2 Sam Lake nagle zacytował jeden z postów Keighleya wraz z tajemniczym emoji - więc możemy bezpiecznie założyć, że fińska potęga będzie na Summer Game Fest.

Można się domyślać, że zobaczymy więcej nadchodzących DLC do Alan Wake 2, ale jest też szansa, że zobaczymy coś jeszcze, co mają w przygotowaniu, w tym remake'i dwóch pierwszych przygód Maxa Payne'a.

Alan Wake 2

Powiązane teksty

Alan Wake 2: Nocne źródłaScore

Alan Wake 2: Nocne źródła

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Nowe tajemnice, szaleństwo i cała masa akcji. Conny rozegrał trzy epizody, które składają się na pierwszy dodatek do Alan Wake 2...

Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.Wczytywanie następnej zawartości