Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Stardew Valley Aktualizacja 1.6 będzie większa niż oczekiwano, a ConcernedApe twierdzi, że zostanie wydana w 2024 roku

Zaleca również uruchomienie nowego pliku zapisu, aby cieszyć się nim w pełnym kontekście. Większość treści pozostaje tajna.

HQ

Zawsze istniały społeczności lojalnych graczy, którzy przez lata cieszyli się tą samą grą. Albo dlatego, że jest to gra, która stale ewoluuje, rozszerza się, albo skupia się na modelu multiplayer. Widzimy to często w grach MMO, w niektórych strzelankach, a nawet w grach typu sandbox, takich jak Minecraft. Ale są też gry, które są domem. A kiedy myślałeś, że nie może być większy, zaskakują cię. Tak jest w przypadku Stardew Valley.

Symulator życia Erica "ConcernedApe" Barone'a zawsze znajduje się na szczycie najlepiej sprzedających się gier na większości platform, mimo że został wydany w 2016 roku. Teraz, gdy jego twórca robi sobie przerwę w tworzeniu swojej następnej gry, Haunted Chocolatier, postanowił dołączyć do zespołu programistów, aby pracować nad aktualizacją Stardew Valley 1.6.

Barone daje nam kilka przebłysków tego, co nadejdzie w patchu 1.6, ale wygląda na to, że jego plany rosły w miarę upływu miesięcy. Zgodnie z jego najnowszym postem na Twitterze, aktualizacja "osiągnęła nieco większą skalę niż pierwotnie planowano. Skończyłem jednak dodawać kilka ważnych nowych treści i jest ona w fazie naprawiania błędów i dopracowywania, dopóki nie będzie gotowa do wydania. Dziękujemy za cierpliwość - fajnie będzie popatrzeć, jak wszyscy w to grają!"

Deweloper, jak zwykle, odpowiada również osobiście fanom w tym samym wątku, w którym stanowczo stwierdza, że aktualizacja zostanie wydana w 2024 roku, że będzie darmowa i że zaleca wszystkim rozpoczęcie nowego pliku zapisu, aby doświadczyć wszystkich zmian i ulepszeń w kontekście.

Stardew Valley

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości