Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Wszystkie szczegóły dotyczące aktualizacji Stardew Valley 1.6

Concerned Ape udostępnił listę nowych funkcji pojawiających się w symulatorze farmy par excellence, chociaż w tej chwili nie ma daty premiery.

HQ

Eric Barone, lepiej znany jako Concerned Ape, zawsze był postacią o wąskich wargach, jeśli chodzi o dzielenie się nowymi szczegółami na temat swojej obecnej pracy nad Stardew Valley i jego następnego tytułu, Haunted Chocolatier. Mimo to zawsze miał dobrą bezpośrednią komunikację z fanami na Twitterze, a jakiś czas temu poinformował, że robi sobie przerwę od rozwoju Chocolatier, aby zaangażować się w nową aktualizację Stardew Valley, 1.6.

Chociaż wiedzieliśmy już, że nie będzie tak duży jak 1.5 (który między innymi zawierał nową strefę na Wyspach Imbiru), ta aktualizacja 1.6 wygląda bardzo obiecująco, a teraz deweloper udostępnił na X obraz z nowymi funkcjami, które zostaną dodane do gry.

Jak widać na zdjęciu, najważniejsze cechy to nowy typ farmy, duży nowy festiwal i dwa "mini-festiwale". Są to funkcje, o które społeczność prosiła od dłuższego czasu, więc cieszymy się, że pojawią się w grze. Nie zabraknie również nowych akcesoriów, rozbudowanego trybu wieloosobowego dla 8 graczy (w wersji na PC), nowego poziomu jakości narzędzi oraz nowych przedmiotów rzemieślniczych i przepisów. I, jak zawsze, cała ta zawartość będzie darmowa dla wszystkich graczy.

Jedynym haczykiem jest to, że nie podał jeszcze daty premiery tego patcha 1.6, ale dopóki Barone jest bezpośrednio zaangażowany w jego tworzenie, nie mamy nic przeciwko czekaniu.

Stardew Valley

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości