Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

To nie błąd: Brak osiągnięć i trofeów w Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Większość DLC FromSoft ich nie ma, co jest nieco rozczarowujące.

HQ

Wielu z was mogło tego nie zauważyć, ale jestem pewien, że wielu z was to zauważyło. Elden Ring: Shadow of the Erdtree otworzył wczoraj wieczorem bramy do Krainy Cieni, a pomiędzy ogólną aktualizacją dla wszystkich graczy a DLC, prawie 600 000 graczy grało online w grę. Ale ci, którzy szukają nowych osiągnięć na Steamie (i Xboksie oraz trofeów na PlayStation) z DLC, nie znajdą żadnych.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree podąża za stałym trendem studia, które nie uwzględnia nowych osiągnięć w swoich rozszerzeniach. Nie oznacza to, że przy wystarczającej presji ze strony graczy, być może Miyazaki zabierze się za włączenie niektórych, nawet jeśli będzie to tylko po to, aby pokonać największych bossów.

W tej chwili jednak tylko około 10% Elden Ring graczy może słusznie narzekać, ponieważ tylko 9,4% zdobyło wszystkie osiągnięcia gry na Steamie, a 10,7% na PlayStation.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości