Polski
Gamereactor
lifestyle
The Crew Motorfest

Ubisoft wyposażył kierowców Ubera w supersamochody, aby uczcić premierę The Crew Motorfest

Niektórych taksówkarzy z Londynu i Manchesteru czekała mała niespodzianka.

HQ

W zeszłym tygodniu Ubisoft oficjalnie uruchomił The Crew Motorfest, grę, która zabiera graczy na uderzającą wyspę Oahu na Hawajach, aby świętować wszystkie rzeczy związane z samochodami i sportami motorowymi. Podzieliliśmy się już naszymi opiniami na temat gry w naszej recenzji tutaj, ale aby uczcić premierę tytułu, Ubisoft chciał również zaskoczyć niektórych taksówkarzy i bywalców Ubera w Londynie i Manchesterze.

Jak donosi Top Gear, Ubisoft wzmocnił szeregi oferty samochodów Ubera i usług taksówkowych, mając kolekcję supersamochodów i hipersamochodów dostępnych do jazdy. Koncepcja nazywała się Crew Cabs i zobaczyła McLarena Sennę, Bentleya Continental GT, Porsche 911 i Chevroleta Corvette, które zaskoczyły niektórych użytkowników Ubera i taksówek w weekend.

Jeśli w ten sposób Ubisoft świętuje premierę The Crew Motorfest w Wielkiej Brytanii, możemy się tylko zastanawiać, co zaplanowali na Assassin's Creed Mirage i Avatar: Frontiers of Pandora pod koniec roku.

The Crew Motorfest
To jest reklama:

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości