Polski
Gamereactor
Videos
Synced
HQ

Synced Podgląd rozgrywki

Przez pierwsze kilka godzin gry bawiliśmy się Synced. Jeśli szukasz nowej strzelanki, sprawdź nasze pierwsze wrażenia, w których wcielamy się w pierwszego bossa w grze?

Audio transcriptions

"Gatunek strzelanek może być niezwykle trudny do przebicia się. Z uznanymi tytułami takimi jak Fortnite, Apex Legends, CSGO i behemotem, jakim jest Call of Duty, które już zdominowały ten gatunek.
na rynku, trudno jest wyróżnić nową strzelankę. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy nie będą jednak próbować, a najnowszą próbą przebicia się z nowym IP jest Synced."

"Pochodzący od Nex Studios i Level Infinite, Synced to trzecioosobowa strzelanka kooperacyjna osadzona w niezbyt odległej przyszłości, w której ludzkość została prawie całkowicie zniszczona przez nanotechnologię.
Ocaleni, znani jako Runners, udają się do Meridianu, gdzie mogą walczyć z nanosami za pomocą standardowej broni i własnych nanosów. Możesz przekonwertować prawie każdy dużego wroga w przyjaznego nano, który przybierze jedną z czterech form. Miażdżyciel, Widzący, Guardian i Suppressor, z których każda ma własne unikalne zdolności, ale wszystkie służą jako użyteczny towarzysze na polu bitwy. To pewność, że nawet w grze solo będziesz mieć trochę wsparcia. Kiedy nie pozwalasz swojemu nano na swobodną wędrówkę, przyczepi się on do twojego ramienia, zapewniając mechanikę podwójnego skoku, która pozwala ci szybko wchodzić i wychodzić z walk, a także a także kilka dodatkowych umiejętności, jeśli zdecydujesz się z nich skorzystać. Miażdżyciel, na przykład, pozwala ci ulepszyć ataki w zwarciu, a nawet wysłać latający pocisk pięści w kierunku wrogów za duże obrażenia. Jeśli jednak zdecydujesz się na te ulepszenia swojego nano, możesz przegapić możliwość zdobycia specjalnych ulepszeń broni lub innych zdolności. Podczas przechodzenia każdej misji, masz wiele szans na wydanie zasobów na ulepszenia, ale nie wszystkie z nich można wykorzystać ze sobą przez każdy obszar."

"W Synced duży nacisk położono na wybór gracza. Od biegacza, którego wybierzesz, po drzewko umiejętności każdej broni, gra ma w sobie głębię, która przypomina trochę niespodzianką, gdy pamiętasz, że jest to darmowa gra. Jednak coś, co uzupełnia złożoność broni i budowli jest to, że twoje nano jest raczej uproszczone. Oni mają oczywistą rolę w walce, a więc kiedy majstrujesz przy własnej konstrukcji, nie musisz się martwić o to, co robią."

"Wszystko to brzmi dobrze na papierze, ale pozostaje pytanie, czy Synced daje frajdę, czy nie. Cóż, po kilku godzinach, które spędziliśmy na zabawie, gra pozostała zabawna. Jest bardzo łatwa dla oka, co pomaga, a strzelanie do hord słabeuszy zostaje przerwane przez rzucenie wyzwania większemu wrogowi na tyle często, że żaden z nich nie jest w stanie go pokonać."

"z tych podstawowych aspektów rozgrywki nie wydaje się zbyt monotonna. Nie mieliśmy okazji wypróbować trybu PvP, ale skupiamy się tutaj na kooperacji, która jest świetna. Rozgrywka solo jest wystarczająco dobra i może okazać się godnym wyzwaniem, zwłaszcza gdy zmierzysz się z niektórymi bossami w grze, ale Kiedy połączysz siły z jednym lub dwoma innymi graczami, pętla rozgrywki staje się o wiele bardziej satysfakcjonująca."

"Istnieją pewne obawy, że zawartość może być nieco sucha, ponieważ jest tylko kilka ilość unikalnych poziomów do ukończenia, ale Next Studios i Level Infinite utrzymują, że mają już gotową zawartość na kilka kolejnych sezonów Synced. Istnieje kilka ambitnych plany na przyszłość tej strzelanki, ale warto również zauważyć, że prawdopodobnie będzie trzeba będzie poprawić kilka błędów, zanim Synced uruchomi się poprawnie, ponieważ napotkaliśmy kilka wizualnych usterki podczas naszego krótkiego czasu spędzonego z grą. Synced wydaje się być zabawną i solidną strzelanką z kilkoma świetnymi pomysłami u podstaw, ale zajmie więcej czasu, zanim będzie można podjąć decyzję czy te początkowo ekscytujące koncepcje okażą się kwaśne po pierwszych kilku godzinach."

"Jest mało prawdopodobne, że Synced zdetronizuje Call of Duty lub coś w tym rodzaju, ale jest nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal była to gra, na którą powinieneś mieć oko, jeśli szukasz dla szybkiej, dość skomplikowanej trzecioosobowej strzelanki, w której najlepiej radzisz sobie z własnym robotem.
przyjaciel."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej