Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Rumour: Game Pass ma ponad 30 milionów subskrybentów

Nowy post od dyrektora Xbox ujawnił informacje.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w nowym odcinku GRTV News. Nadszedł nowy tydzień i będziemy porozmawiamy o czymś, co miało miejsce pod koniec zeszłego tygodnia i jest to dość istotne.
interesujące, ponieważ pojawiła się nowa plotka dotycząca oficjalnej gry Pass i liczby subskrybentów usługi. Teraz jest to plotka, ponieważ informacja została tam umieszczona, a następnie szybko usunięta, więc musimy na to spojrzeć i pójść jak dlaczego jest usuwany, ale niezależnie od tego daje dobry pomysł na to, jak Game Pass jest sortowany rośnie i rozszerza się, jeśli jest jakaś prawda w tych liczbach, więc w tym przypadku zanurkujmy dalej."

"Według plotek Game Pass ma ponad 30 milionów subskrybentów w sierpniu 2023 roku.
Microsoft nie podał żadnej oficjalnej liczby subskrybentów Game Pass od zeszłego roku.
roku, kiedy to oficjalnie ujawniono, że ma ponad 25 milionów użytkowników. Od tego czasu członkowie z zespołu Xbox, w tym szef Xbox Phil Spencer, powiedzieli, że liczba ta wzrosła."

"wzrosła, nie podając jednak o ile. Wcześniej dzisiaj otrzymaliśmy jednak wskazówkę od marketingu Xbox Chris McNary, który napisał na swoim LinkedIn, że Game Pass przekroczył 30 milionów użytkowników w zeszłym miesiącu, sierpniu. Uruchomił i rozwinął Xbox Game Pass, subskrypcję gier numer jeden na świecie.
do ponad 30 milionów użytkowników. Zostało to zauważone przez Tamir222 na X, który przechwycił ekran dowód, gdy został on udostępniony w mediach społecznościowych. McNary zdecydował się usunąć ten numer ponieważ najwyraźniej nie miała to być informacja publiczna. Jako dyrektor wykonawczy Xbox McNary miał możliwość poprawne informacje, więc wydaje się całkiem prawdopodobne, że jest to poprawna informacja na temat liczby subskrybentów. Ponieważ Xbox Game Pass Core został uruchomiony na początku tego tygodnia, to Uważa się, że liczba subskrybentów Game Pass znacznie wzrośnie w tym miesiącu, ponieważ wszystkie Xbox Live Gold są automatycznie konwertowane na Core. Miejmy nadzieję, że oznacza to, że Microsoft będzie skłonny przedstawić oficjalną aktualizację dotyczącą aktualnej liczby subskrybentów Game Pass."

"A oto zdjęcie z LinkedIn Chrisa McNary'ego. Ponownie był w Microsofcie od prawie 14 lat, więc zdecydowanie jest weteranem firmy. W oświadczeniu czytamy że zwiększył liczbę subskrybentów Game Pass do ponad 30 milionów użytkowników.
coś, co jest już w poście, ponieważ nie jest to coś, co powinno być być informacją publiczną, ale tak właśnie jest. Uruchomienie kieruje Xbox Game Pass do na świecie do ponad 30 milionów członków za pośrednictwem mierzonej usługi subskrypcji gier."

"pełne kampanie lejkowe, planowanie GTM itp. Ale tak, jak Jarrod właśnie napisał w wiadomości Game Pass Core został uruchomiony, co jest dość interesującą rzeczą, ponieważ w końcu pozbycie się gier Xbox Live Gold, w których złoto umiera wszystkie te rzeczy, a zamiast tego każdy którzy mieli wcześniejsze gry z subskrypcjami Gold, otrzymują teraz wyłącznie Xbox Game Pass Core subskrypcje, więc wiesz, że liczba Game Pass powinna znacznie wzrosnąć w nadchodzących latach."

"kilku tygodniach i miesiącach. Więc bez wątpienia, jak powiedział Jarrod, usłyszymy jakieś oficjalne informacje o liczbach Game Pass w nadchodzących tygodniach i miesiącach, ale tak, to jest cały czas mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Jutro wrócimy z kolejnym odcinkiem.
Do tego czasu życzę wam miłego poniedziałku i do zobaczenia w następnym odcinku."

"Uważajcie na siebie.
Przepisane przez https://otter.ai"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej