Polski
Gamereactor
Videos
Starfield
HQ

GRTV News - Starfield ma ponad 10 milionów graczy

Tytuł Bethesdy znika z półek.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj rozmawiamy o o jednej z największych gier, które zadebiutowały we wrześniu, a jest nią Starfield. Czujecie jakbyśmy rozmawiali o Starfield dość dużo w tych dniach, ale powód, dla którego mówimy o dzisiaj jest to, że osiągnął kolejny naprawdę imponujący kamień milowy sprzedaży. Więc zamiast się wahać przejdźmy od razu do wiadomości i przyjrzyjmy się temu. Starfield ma więcej niż 10 milionów graczy. Obecnie radzi sobie znacznie lepiej niż Skyrim. Nigdy nie było żadnych wątpliwości co do tego, czy Starfield stanie się jedną z najpopularniejszych gier 2023 roku."

"nie było zaskoczeniem, gdy dowiedzieliśmy się, że Bethesda Game Studios jest pierwszym nowym IP od ponad dwóch dekad.
miało ponad 2 miliony graczy jeszcze przed oficjalną premierą, pobiło rekordy na Steamie i stała się największą grą Bethesdy w historii. Na tym nie koniec.
Bethesda ujawnia, że ponad 10 milionów graczy zagrało w Starfield w tych pierwszych dniach."

"dwa tygodnie. Warto oczywiście zaznaczyć, że nie jest to liczba sprzedanych egzemplarzy, bo tych sprzedano miliony.
cieszą się fantastyczną kosmiczną przygodą za pośrednictwem Game Pass, ale i tak jest to bardzo imponujące.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że The Elder Scrolls V Skyrim potrzebowało miesiąca, by osiągnąć podobny kamień milowy."

"Czas pokaże, jak blisko 60 milionów sprzedanych egzemplarzy Skyrima znajdzie się Starfield w ciągu kilku miesięcy.
lat. Więc tak, Starfield potrzebował dwóch tygodni, aby osiągnąć kamień milowy w postaci 10 milionów graczy. To ogromny kamień milowy. Bardzo niewielu grom udaje się nawet zbliżyć do 10 milionów graczy, więc fakt, że Starfieldowi udało się tego dokonać w dwa tygodnie, jest zarówno hołdem dla jakości, jak i oczekiwania, które otaczało grę."

"tej grze, ale także potędze Game Pass. Jak napisał Eric w newsie, Skyrim przekroczył, a w zasadzie przekroczył, 60 milionów sprzedanych kopii, co czyni go jednym z najbardziej popularnych najlepiej sprzedających się gier wszech czasów. Starfield ma przed sobą długą drogę, by to osiągnąć.
Rozejdzie się w kolejnych 50 milionach egzemplarzy i nadal będzie sprzedawać kopie zwłaszcza, że jest włączony do Game Pass i jest w stanie grać dla ludzi kiedy tylko chcą. Wiesz, jedna rzecz, której Game Pass naprawdę nauczył nas jako swego rodzaju konsumentów i ludzi, którzy patrzą na branżę jako całość i analizują ją, jest to, że daje ona grom nogi. Znasz gry, które prawdopodobnie niekoniecznie będą kontynuowane."

"sprzedawać się i generować kopie na Game Pass, a jedną z kluczowych i świetnych rzeczy jest przykładem jest Ghostwire Tokyo, które, jak wiecie, zostało wydane na wyłączność PlayStation 5.
chyba wiosną zeszłego roku, a potem trafiło na Xboksa i do Game Pass.
na początku tego roku i od tego czasu stale przybywa graczy."

"Osiągnęła poziom czterech milionów w maju, a następnie wzrosła do pięciu milionów.
w czerwcu i osiągnął sześć milionów we wrześniu, więc jeśli Ghostwire Tokyo jest czymś, co można przejść w sposób że może nadal otwierać graczy najprawdopodobniej ze względu na Game Pass, to Starfield i jest znacznie bardziej przyciągająca wzrok i tak, przyciągająca wzrok nazwa i pomysł, który bez wątpienia będzie nadal to robić, ale w miarę jak wiemy więcej o grze i nadal znajdujemy więcej o tego rodzaju statystykach sprzedaży na pewno będziemy informować na bieżąco. Nie byłoby to zaskoczeniem mnie osobiście, jeśli osiągnie 30 milionów sprzedanych kopii do końca roku. Brzmi jak duża liczba i jest to duża liczba, ale jeśli osiągnięcie 10 milionów zajęło dwa tygodnie, to myślę, że może się potroić."

"do czasu, gdy dobijemy do 2024 roku, ale zobaczymy, czy to się uda. Tak, to jest cały czas, jaki mamy w dzisiejszym odcinku GeoTV News, więc dziękuję wszystkim za oglądanie, wrócimy.
już jutro na kolejny odcinek tygodnia, więc do tego czasu życzę wam miłej środy i do zobaczenia.
was wszystkich w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej