Polski
Gamereactor
Videos
The Division 3
HQ

Ogłoszono użycie GRTV News - The Division 3

Massive Entertainment buduje zespół, który stworzy grę.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was ekscytujące ogłoszenie dla was, ponieważ wczoraj z jakiegoś powodu Ubisoft zdecydował się zrobić całkiem kilka różnych ogłoszeń. Otrzymaliśmy informację ujawniającą, kiedy pojawią się deskorolki."

"do Rides Republic. Otrzymaliśmy zapowiedź Just Dance 2024, a na sam koniec dostaliśmy kilka informacji na temat franczyzy Division. Mianowicie, że na czele Division stoi nowa osoba franczyzą w przyszłości oraz b, że Massive Entertainment prowadzi obecnie rekrutację i i buduje zespół, aby móc stworzyć i ostatecznie wydać Division 3. Więc tak Dywizja 3 została zapowiedziana i to właśnie o niej będziemy dzisiaj rozmawiać. To już oficjalne Massive Entertainment tworzy zespół, który pokieruje rozwojem The Division 3. Ubisoft ogłosił, że Julian Gariety został mianowany na stanowisko producenta wykonawczego, a tym samym nadzorcą wszystkich spraw związanych z dywizją. Było to oczekiwane, ale nie oficjalne, poza zbliżającym się gier w uniwersach Disney's Avatar i Star Wars, Massive Entertainment jest już pracuje nad trzecią odsłoną The Division. Oprócz Juliana Gariety, który był dyrektorem kreatywnym w The Division 2 i zastępcą dyrektora kreatywnego w Tom Clancy's The Division przenosi się z działu kreatywnego reżyserowania Star Wars Outlaws, by stać się producentem wykonawczym, a tym samym nadzorcą wszystkich gier z serii The Division."

"przez Ubisoft. Prace nad Division 3 są wciąż na bardzo wczesnym etapie mimo że Massive Entertainment będzie kierować projektem z Malmo w Szwecji. Na chwilę obecną budują zespół, który ukształtuje to, co spodziewamy się, że będzie nową generacją trzeciej generacji Ubisoftu.
filmowej akcji z perspektywy trzeciej osoby. Dyrektor zarządzający Massive, Thomas Andren, podkreśla, że Gariety w komunikacie prasowym, który podkreśla również fanom A Galaxy Far Away, że Julian pozostaje zaangażowany w przekształcenie Star Wars Outlaws w sukces zarówno dla rozwoju jak i fanów. Pozostanie z projektem aż do jego wysłania, aby upewnić się, że gra spełni wszystkie wymagania."

"swoją kreatywną wizję i dostarczy graczom wspaniałych wrażeń. Czy chciałbyś kogo chcielibyście znaleźć w The Division 3? A tak, macie tu trochę coś w rodzaju zwiastuna. Więc tak, The Division 3 zostało zapowiedziane. Massive Entertainment ma sporo na głowie. Avatar Frontiers of Pandora pojawi się na rynku za ok."

"za jakieś sześć tygodni na początku grudnia, a następnie w 2024 roku. Dochodzą nas słuchy, że jest to na początku 2024 roku, ale wiesz, pozwolimy, że faktycznie to zobaczymy. Star Wars Outlaws to również ma zadebiutować. Obie wydają się być ogromnymi grami.
wiesz, imponujące tytuły, które mogą być bardzo szerokie w swoim zakresie."

"Um, ale kiedy te dwa tytuły zostaną ukończone, wiesz, do końca 2024 roku ogromna rozrywka najwyraźniej przeniesie całą swoją uwagę i wszystkie swoje zasoby na The Division 3.
Um i wiesz, jeśli martwisz się, że studio bierze na siebie zbyt wiele różnych zadań w tej chwili z Avatarem zbliżającym się bardzo szybko, prawdopodobnie nie mają zbyt wiele pracy do nad tą grą, ponieważ jest bardzo blisko premiery, a wraz z nadchodzącym w przyszłym roku Star Wars Outlaws to prawdopodobnie również bardzo blisko ukończenia. Prawdopodobnie właśnie robią ostatnie szlify."

"i postprodukcję, a co nie, aby upewnić się, że jest gotowy i wiesz, przechodząc przez zapewnienie jakości i wszystkie te dobre rzeczy, aby upewnić się, że nie jest pełen błędów.
Um, jeśli chodzi o The Division 3, to tak naprawdę nie rozpoczęli nad nim żadnych prac.
Więc wiesz, że wciąż budują zespół, który będzie rozwijał ten tytuł. Julian Gariety wciąż jest pracując głównie nad Gwiezdnymi Wojnami, zanim przeniesie się do Headline'a i uh, aby zobaczyć wszystkie rzeczy związane z dywizją. Więc prawdopodobnie nie spodziewajcie się The Division 3 przez jakiś czas."

"Prawdopodobnie co najmniej trzy lub cztery lata. Ale w miarę, jak będziemy wiedzieć więcej, na pewno będziemy o tym informować.
Was na bieżąco. Massive to studio, które jest bardzo produktywne i wydajne, więc być może nadejdzie szybciej niż się spodziewamy. Ale ponownie, jak tylko dowiemy się więcej, na pewno będziemy was informować i aktualizować A poza tym to cały czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News. Wrócimy do was w poniedziałek więc mam nadzieję, że miło spędzicie resztę piątku. Ciesz się weekendem i nie tylko zobaczymy się po drugiej stronie. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej