Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Strajk pisarzy wkrótce się zakończy

The Writers Guild of America doszedł do porozumienia z tytanami produkcji z Hollywood.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was duży temat do omówienia, ponieważ dosłownie kilka godzin temu oficjalnie zawarto porozumienie i ujawniono opinii publicznej, że strajk w Hollywood wkrótce dobiegnie końca."

"Hollywoodzkie kierownictwo i Amerykańska Gildia Scenarzystów doszły do porozumienia, które oznacza, że ta część strajku dobiegnie końca. Nie ma żadnej wzmianki o aktorach SAG-AFTRA, ale wiemy, że porozumienie zostało osiągnięte.
między Amerykańską Gildią Scenarzystów a kierownictwem Hollywood. Więc zanurkujmy i porozmawiajmy o tym trochę."

"Strajk scenarzystów wkrótce się zakończy. Amerykańska Gildia Pisarzy osiągnęła wstępne porozumienie po uzyskaniu większości tego, czego chcieli. Tak wiele filmów i programów telewizyjnych zostało wstrzymanych opóźnionych, a nawet odwołanych z powodu dwóch gigantycznych strajków, które przyniosły Hollywood na kolana w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a niektórzy spekulowali, że będzie tak dalej do 2024. Na szczęście najwyraźniej tak się nie stanie. Amerykańska Gildia Scenarzystów ujawnia, że osiągnęli wstępne porozumienie w sprawie podpisania nowego MBA po uzyskaniu większości swoich żądań. Wszystko, co pozostaje, to sfinalizowanie umowy i członkowie Gildii do głosować, więc wygląda na to, że ludzie piszący nasze ulubione filmy i programy wrócą do gry."

"do pracy dość szybko. Ważne jest, aby pamiętać, że nie oznacza to produkcji wszystkich tych projektów zostanie wznowiona, ponieważ strajk aktorów jest nadal w mocy, ale przy przynajmniej scenarzyści mogą zakończyć planowanie drugiego sezonu The Last of Us, Amazon może wydać czwarty sezon The Boys i wiele więcej."

"Więc tak, dwie kluczowe rzeczy, które należy z tego wyciągnąć, to fakt, że tak, osiągnięto porozumienie między Amerykańską Gildią Scenarzystów a kierownictwem Hollywood i ogromnymi firmami produkcyjnymi które tworzą Hollywood. Ale inną rzeczą, którą należy z tego wyciągnąć, jest to, że SAG-AFTRA, czyli Gildia Aktorów Ekranowych i coś-tam-coś-tam."

"Aktorzy i różni ludzie, aktorzy głosowi i wszyscy ci różni ludzie którzy spotykają się i występują w filmach, które lubimy i oglądamy. Są nie osiągnięto jeszcze porozumienia w tej sprawie. Tak więc strajk w Hollywood jest ogromny. Składa się z z dwóch głównych części, czyli strajku scenarzystów i strajku aktorów."

"a jego połowa właśnie dobiega końca. Więc tak, gdy dowiemy się więcej na ten temat, na pewno będziemy Was informować na bieżąco. Spodziewamy się usłyszeć więcej o żądaniach Gildii Scenarzystów i wszystkich tych dobrych rzeczy w ciągu najbliższych kilku dni. Ale jeśli chodzi o SAG-AFTRA, kto wie? W tym momencie może to potrwać jeszcze kilka tygodni. Może, jak mówią ci analitycy pierwotnie, może przeciągnie się do 2024 roku. Ale tak czy inaczej, możemy rozpocząć produkcję lub preprodukcję przynajmniej niektórych filmów i programów telewizyjnych i tak dalej."

"rzeczy, które zostały wstrzymane na tak długi okres czasu w tym momencie. Ale tak, daj nam znać, co myślisz. W przeciwnym razie wrócimy jutro na kolejny tydzień. Więc do tego czasu, Życzymy udanego poniedziałku i do zobaczenia w następnym odcinku GRTV News. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej