Polski
Gamereactor
Videos
Banishers: Ghosts of New Eden
HQ

GRTV News - Banishers: Ghosts of New Eden zostaje opóźniony do lutego

Nadchodzące RPG akcji Don't Nod unika chaotycznego końca 2023 roku.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy opóźnienie ogłoszenie dla ciebie niestety. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier pojawi się później w tym roku, coś, czym byłem naprawdę podekscytowany, zostało popchnięte i to będzie nie pojawi się już w 2023 roku, ale zamiast tego pojawi się w lutym 2024 roku z tą grą będąc Banishers Ghost of New Eden. Tak więc gra została przesunięta, a dlaczego, cóż Dontnod wydało małe oświadczenie, w którym dokładnie to wyjaśnia. Banishers Ghost of New Eden zostaje opóźniony do lutego. Dontnod w końcu zdaje sobie sprawę, że nie jest mądrze stawać przeciwko Marvelowi Spider-Man 2, Super Mario Bros Wonder, Alan Wake 2, Call of Duty Modern Warfare 3, Super Mario RPG i tak dalej. Remedy było jednym z pierwszych studiów, które wprost powiedziało, że nie chce chcą zmierzyć się z innymi bardzo oczekiwanymi grami, gdy opóźnili Alan Wake 2. Fiński studio zostało szybko wyprzedzone przez Honest Souls w Pieces Interactive, którzy pchnęli Alone in the Dark do 2024 roku. Teraz przyszedł czas na trzecią grę. Dontnod i Focus Entertainment ogłosili, że Banishers Ghost of New Eden zostało opóźnione z 7 listopada 2023 do 13 lutego 2024. Twierdzą, że gra jest w zasadzie ukończona, ale nie będzie mógłby świecić tak jasno, gdyby został wydany w tym samym czasie co Marvel Spider-Man 2, Super Mario Bros Wonder, Alan Wake 2, Call of Duty Modern Warfare 3, Super Mario RPG a wszystko inne na przełomie października i listopada. Interesująca decyzja podczas gdy minęły ledwie dwa miesiące, odkąd otrzymaliśmy oryginalną datę i większość dat które otrzymaliśmy od tego czasu, pochodzą od Nintendo, a Banishers Ghost of New Eden nie jest nawet na Switcha. Mimo to większość z nas nie ma nieograniczonej ilości pieniędzy, więc jest to Bardzo zrozumiała decyzja i dopóki nie zdasz sobie sprawy, że luty w momencie pisania tego tekstu Suicide Squad ma zabić Ligę Sprawiedliwości, Helldivers 2, Persona 3 Reload oraz Final Fantasy 7 Rebirth, myślisz, że to opóźnienie pomoże Banisherom Ghost of New Eden?
To interesujące opóźnienie w moich oczach, ponieważ tam, gdzie Banishers był obecnie slotowany był trochę wyciszony w tym jesiennym okresie."

"Wiesz, po Alan Wake, chyba 26 lub 27 października, przepraszam, jest trochę przerwy dopóki nie wyjdzie coś w rodzaju Call of Duty Modern Warfare 3, a także Super Mario RPG i wszystko to w okolicach 10, 8 do 10 listopada. I Banishers był wciśnięty pomiędzy coś w rodzaju 3 listopada, przepraszam 7 listopada."

"Jest to dla mnie bardzo interesujące. Ponownie, jak Eric napisał w wiadomości, luty to znów będzie bardzo pracowity miesiąc. Widzieliśmy to już w przypadku ostatnich kilku lat. Wiele dużych gier ukazuje się na początku 2020 roku lub na początku roku powinniśmy powiedzieć. I nadchodzący luty nie będzie inny. Suicide Squad Zabił Ligę Sprawiedliwości faktycznie trafi w to lutowe okienko. Trudno powiedzieć, my Nie słyszałem zbyt wiele o tej grze od czasu tego katastrofalnego PlayStation State."

"z Play na początku roku. Helldivers 2 zostało wydane w lutym, więc spodziewamy się, że to nastąpi. Persona 3 Reload ponownie, wydaje się, że to prawdopodobne.
A potem Final Fantasy 7 Rebirth, byłoby szokujące, gdyby zostało zepchnięte z tego okna.
Nie ma wątpliwości, że będzie jeszcze wiele zapowiedzi, ujawnień i różnych gier, które są ustawione które ukażą się w tym okresie, w tym różne gry Nintendo. Więc, Czy to pomoże banishom w ostatecznym rozrachunku? Trudno powiedzieć. Ta jesień jest bardzo pracowita pod względem gier więc bez wątpienia wydostanie się stamtąd jest prawdopodobnie dobrą rzeczą dla tytułu. Ale może by tak byłoby korzystne, gdyby po prostu przesunęli go o miesiąc, przesunęli go na początek grudnia lub coś. Ale to nie ja zajmuję się marketingiem gry, więc nie mam informacji o tym, co się dzieje."

"jak sugerują analizy. Ale tak czy inaczej, kluczową rzeczą jest to, że Banished Ghost New Eden zostało opóźnione z listopada na luty. Jeśli więc czekaliście na tę grę tak jak ja, trzeba poczekać na niego trochę dłużej. To cały czas, jaki mamy na dzisiejsze Odcinek GRTV News, ale wrócimy już jutro z kolejnym. Więc do tego czasu, Życzę udanej reszty środy i do zobaczenia w następną. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej