Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Jim Ryan, szef PlayStation, ustępuje ze stanowiska

Po czterech latach na szczycie Sony Interactive Entertainment.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy naprawdę Zaskakująca wiadomość dotycząca jednej z najbardziej prominentnych postaci w całym świecie.
branży gier, ponieważ Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment, ogłosił że zamierza ustąpić z tej roli. Zamierza odejść od bycie szefem PlayStation i, cóż, oznacza to, że będziemy mieli trochę wstrząsów na szczycie po stronie gier Sony. Tak więc, mając to na uwadze, zobaczmy Zanurz się w wiadomości i zobacz, co się dzieje."

"Szef PlayStation Jim Ryan ustępuje ze stanowiska. Czy to może być zmiana, o którą wielu prosiło?
Minęły prawie cztery lata od dnia, w którym Sean Layden, poprzedni szef PlayStation, nagle i tajemniczo opuścił Sony. Doprowadziło to do kilku zmian w firmie ponieważ dział gier japońskiej firmy zaczął wydawać się bardziej skoncentrowany na Europie przez mianowanie Holendra Hermana Holsta szefem PlayStation Studios i zastąpienie Laydena z Brytyjczykiem Jimem Ryanem. Ostatnia zmiana rozczarowała wielu. Ryan po prostu nie wyglądał na gracza, a był o wiele bardziej biznesowy i spięty. Cóż, wkrótce dowiemy się, jak PlayStation rozwija się bez niego. Jim Ryan ujawnia, że przechodzi na emeryturę i tym samym odchodzi z firmy."

"PlayStation i Sony Interactive Entertainment 31 marca, po 30 latach na rynku firma. 1 kwietnia Hiroki Totoki przejmie obowiązki tymczasowego dyrektora generalnego SIE, podczas gdy firma znajdzie odpowiednie zastępstwo, a.k.a. awansuje Shuei Yoshidę, jeśli zechce to. Jak myślisz, kto chce przejąć stery i jakich zmian oczekujesz?
A więc tak, całkiem spora wiadomość. Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment, rodzaj działu gier Sony, czyli PlayStation, odchodzi z firmy po 30 latach pracy."

"tam i cztery lata bycia szefem. Stanie się to oficjalne 31 marca 2024, czyli w zasadzie początek nowego roku podatkowego od Ryana Sane. A potem, tak, okres przejściowy Dyrektorem generalnym będzie Hiroki Totoki, zanim Sony oficjalnie wymieni jego następcę.
o którym jeszcze nie słyszeliśmy. Iric umieszcza tam wiadomość. Shuei Yoshida, jeśli chce, może będzie. Może Yoshida to weźmie. Kto wie? Dowiemy się wkrótce. Ale tak, może to to zmiana, której Sony potrzebuje. Sony popełniło ostatnio kilka różnych błędów, Chcę powiedzieć. Mają świetne portfolio tytułów first party, które w zasadzie jest Prawie bezkonkurencyjny, chyba że porównasz go z linią gier Nintendo. Ale całkiem Sony wydaje się pozostawać nieco w tyle za innymi graczami. Tak, jego konsola sprzedaż przebija dach i tak będzie, ponieważ mają wszystkie tytuły z pierwszej ręki, które to napędzają. Mają też wiele umów marketingowych, które również na to naciskają."

"Ale kiedy spojrzymy na to, co Xbox robi z Game Pass i naprawdę redefiniuje przestrzeń z grami w chmurze. A kiedy spojrzysz na wszystkie ostatnie ogłoszenia dotyczące Gry PlayStation, w których ogromny nacisk kładzie się na projekty usług na żywo, które ludzie wydają się do znudzenia, a Sony nawet nie wydało wielu z tych gier."

"Trzeba na to spojrzeć i powiedzieć, że kierunek obrany pod rządami Jima Ryana nie jest była najbardziej idealna dla konsumentów lub dla PlayStation i marki Sony. Ale ponownie, będziemy Zobaczymy, kto przejmie tę rolę. Być może będzie to Japończyk tymczasowy CEO. Być może w przyszłości będzie to również pełnoetatowy japoński dyrektor generalny."

"byłaby to ogromna zmiana, biorąc pod uwagę, że ostatnie cztery lata należały do brytyjskiego CEO.
A wcześniej był Shawn Layden, który jest Amerykaninem. Więc tak, ale w miarę jak będziemy wiedzieć więcej, z pewnością Będziemy informować na bieżąco. To ogromna zmiana i bez wątpienia będzie trochę wstrząsów również wokół Sony. A gdy dowiemy się więcej, na pewno będziemy cię informować."

"wysłane. Do tego czasu życzę miłej reszty czwartku i do zobaczenia na następny odcinek. Trzymajcie się wszyscy.
Przepisane przez https://otter.ai"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej