Polski
Gamereactor
Videos
Hyenas
HQ

GRTV News - Hyenas został anulowany przez Sega

Szabrownik z Creative Assembly został zabity.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się mówić o czymś, co wydarzyło się wczoraj stosunkowo wcześnie, ale jest to naprawdę Wielka historia i to naprawdę dość szokująca, ponieważ Sega zdecydowała się aby anulować różne projekty, które pochodzą od europejskich deweloperów, jeden z których jest Hyenas. Teraz Hyenas jest dość głośną grą w tym momencie, pochodzi z Creative Assembly, dość duży deweloper z Wielkiej Brytanii, który jest znany lub był znany wcześniej."

"znane z gier Total War, ale mają doświadczenie w pracy nad innymi rzeczami, takimi jak Alien Isolation and Hyenas to naprawdę nietypowa strzelanka z łupami i trybem multiplayer tytuł, który łączy w sobie wiele różnych IP firmy Sega i był opracowywany przez lat w tym momencie i przeprowadzili wiele różnych okresów testowych, okresów beta, tak mocno promowali grę, że była ona obecna na targach Gamescom z ogromnym stoisko i wszystkie te rzeczy, ale teraz zostało anulowane tak po prostu, więc tak, niech spójrz na to i dowiedz się dlaczego. Hyenas został anulowany przez Segę, podobnie jak kilka innych gier."

"niezapowiedzianych tytułów w Europie. Sega przeznaczyła już ogromną ilość zasoby i pieniądze zarówno na wsparcie rozwoju Hyenas, jak i na marketing podczas najważniejszych wydarzeń.
jak Gamescom i tym podobne, ale wygląda na to, że to wszystko na nic, ponieważ w niedawnej informacji prasowej Sega Sammy ujawniła, że Looter Shooter od Creative Assembly został anulowany."

"Jak wspomniano w oświadczeniu odnoszącym się do tego, jak firma będzie restrukturyzować swoje europejskie deweloperów i baz, jak twierdzi Sega, w odpowiedzi na obniżoną rentowność europejskiego rynku gier.
regionu dokonaliśmy przeglądu portfela tytułów każdej bazy deweloperskiej w Europie i na świecie.
Wynikiem tych działań będzie anulowanie Hyenas i kilku niezapowiedzianych tytułów w fazie rozwoju."

"Nie ma wzmianki o tym, jakie niezapowiedziane tytuły zostały anulowane. Oczekiwano, że Hyenas uruchomić w tym roku po wielu okresach beta i testowych, z których jeden ostatnio napisaliśmy i omówiliśmy nasze sprzeczne przemyślenia na temat gry. Możesz to znaleźć podgląd tutaj. Czy jesteś rozczarowany wiadomością, że Hyenas został usunięty?
I tak, jest to naprawdę niezwykła sytuacja, ponieważ ponownie, nie jest to gra, która była w fazie rozwoju od kilku lat lub coś w tym stylu. Jest dość daleko w dół rurociągu ale najwyraźniej nie idzie to w kierunku, którego chce deweloper lub wydawca."

"chce. Jest zbyt drogi lub coś w tym stylu, więc zdecydowali się pójść dalej. To jest Gra, która w większości sprawia wrażenie prawie ukończonej. Wiesz, bety i wszystkie Różne części gry, które pokazali, pokazują, że gra jest w tym rodzaju końcowy okres, w którym starają się dopracować rzeczy, dopracować, a następnie po prostu coś w rodzaju poprawek i trochę QA, zanim oddadzą go w ręce graczy w okolicy świat. Wiesz, coś w rodzaju końcowych okresów beta. Ale tak, gra ma został anulowany, nie ukaże się. Ponownie, to nie tylko Hyenas, który jest anulowane tutaj, istnieje również wiele innych niezapowiedzianych projektów, ale nie jesteśmy zbyt pewni, co to jest."

"są. Ale znowu, bez wątpienia będzie to miało ogromny wpływ na Creative Assembly, który Wiesz, spędzili tyle czasu i zasobów na tworzeniu tej gry, a teraz muszą po prostu z niego zrezygnować. I będzie kilka różnych zmian struktury w Creative Assembly w odniesieniu do tego również. Więc wiesz, ogromna decyzja SEGA, aby przejść dalej z takiego projektu. Ale gdy dowiemy się więcej o tym, jak wpłynie to na Creative Montaż, jak wiemy, a może nigdy się nie dowiemy, ale miejmy nadzieję, że będziemy wiedzieć, co to jest O wszystkich niezapowiedzianych projektach będziemy informować na bieżąco. Do tego czasu, Życzymy miłego piątku, udanego weekendu i do zobaczenia na Następny GRTV News w poniedziałek. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej