Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - listopad 2023

Przyjrzymy się największym grom, które zadebiutują w przedostatnim miesiącu 2023 roku.

Audio transcriptions

"Po już bardzo pracowitym i imponującym 2023 roku, zbliżamy się do końca roku.
Ale zanim przejdziemy do grudnia i wprawdzie bardzo niewielu gier, które wydają się zaplanowane na ten miesiąc, mamy przed sobą listopad."

"W nadchodzącym miesiącu zadebiutuje kilka ogromnych i oczekiwanych gier, Mając więc na co czekać, przejdźmy do przedostatniego odcinka Games to Look For.
Najnowszy wysiłek Riot Forge, aby rozszerzyć świat League of Legends zwrócił się w stronę tequili, aby stworzyć przygodę dla jednego gracza opartą na fabule."

"Odkrywanie więzi między chłopcem a Yeti, Song of Nunu, historia League of Legends, zabierze graczy do mroźnych zakątków Freljordu, aby dowiedzieć się więcej o przeszłości i prawdzie.
która definiuje przeszłość Nunu i Willumpa, a wszystko to podczas spotkania z różnymi postaciami League of Legends takich jak Braum, Ornn i Volibear."

"Robocop to ikona lat 80. i podobnie jak wiele postaci, które zyskały sławę w tym okresie, od tamtego czasu nie ma zbyt dobrej passy.
Ale biorąc to pod uwagę, Taeyon chce dać najlepszemu egzekutorowi prawa w Detroit, częściowo człowiekowi, częściowo maszynie w krwawym i pełnym akcji Robocop Rogue City."

"W tej pierwszoosobowej strzelance zlikwidujesz przestępców i staniesz na straży prawa w mieście.
przepełnionym przestępczością i niesprawiedliwością.
Tegoroczna jesień obfituje w nowe przygody Mario i zgodnie z tym duchem, Przeciwnik Mario również dołącza do zabawy."

"Wario powraca w najnowszej odsłonie swojej serii minigier, W tej grze gracze muszą używać Joy-Conów do uderzania, tańczenia i poruszania się w grze, która jest odpowiednio zatytułowana WarioWare Move It.
Przez długi czas KT Racing miało prawa do tworzenia oficjalnych gier wideo WRC, ale już tak nie jest, ponieważ Codemasters należące do EA przejęło teraz tę odpowiedzialność."

"W tym celu EA Sports WRC będzie pierwszą odsłoną gry Codemasters.
powrotu do świata oficjalnych gier WRC, z nowoczesnym silnikiem fizyki, większe i bardziej szczegółowe trasy oraz wiele sposobów na stworzenie własnej kariery i nie tylko.
Wiemy, co myślisz, Netflix wymieniony jako platforma?
W przypadku Football Manager 2024 tak właśnie jest, podobnie jak w przeszłości, długoletnia sportowa gra symulacyjna debiutuje jako jedna z czterech wersji."

"Football Manager 2024 trafi na PC, a Football Manager 2024 Console na konsole Xbox i Playstation, Football Manager 2024 Touch wyląduje na Switchu, a Football Manager 2024 Mobile pojawi się specjalnie na Netflix jako jedna z jego ofert gier.
Minęło trochę czasu, odkąd mieliśmy nową grę Yakuza z Kazumą Kiryu na czele, ale na szczęście studio RGG chce to naprawić dzięki Lyca Dragon Gaiden, człowiekowi, który wymazał swoje imię."

"W tym kolejnym rozdziale historii Kiryu były członek Yakuzy, który stał się agentem, zostaje wyciągnięty ze swojego życia z dala od wścibskich oczu aby powstrzymać tajemniczego osobnika, który próbował wypędzić go z ukrycia.
i ujawnić swoją obecność tym, którzy od dawna uważali Kiryu za martwego.
Prawdopodobnie największa gra miesiąca i najbardziej oczekiwany tytuł na resztę 2023 roku, Różni deweloperzy Activision ponownie połączyli siły, aby ożywić kolejny rozdział serii Call of Duty Modern Warfare."

"W trzeciej odsłonie zrestartowanej serii zobaczymy kapitana Price'a i Task Force 141.
walczą o powstrzymanie ultranacjonalistycznego przestępcy Makarova przed kontynuowaniem jego kampanii terroru.
Z grą wieloosobową mocno inspirowaną Modern Warfare 2 z 2009 roku i świeżym doświadczeniem zombie od Treyarch, fani serii będą mieli wiele do odkrycia, gdy zadebiutuje Call of Duty Modern Warfare 3."

"Wciąż istnieje ogromna ilość niepewności wokół tej gry, ponieważ wielu wciąż chce dowiedzieć się więcej o tym projekcie od Fantastic.
Premiera gry zaplanowana jest na 10 listopada, więc już niedługo zadebiutuje ona na PC W tej grze gracze wyruszają do otwartego świata dla wielu graczy z zamiarem przetrwania zagrożeń ze strony innych graczy."

"Nieczęsto umieszczamy gry w wirtualnej rzeczywistości na liście gier do sprawdzenia, ale biorąc pod uwagę rozmiar serii Assassin's Creed, nie mogliśmy powstrzymać Assassin's Creed Nexus VR przed umieszczeniem jej w zestawieniu.
Postaw graczy dosłownie na miejscu Ezio, Connora i Cassandry, ten tytuł VR rozgrywa się w trzech unikalnych okresach czasu i opowiada nieopowiedziane historie oparte na trzech najbardziej ukochanych i kultowych bohaterach serii."

"Nadchodzący na platformy MetaQuest 2 i 3, Nexus VR zapowiada się na najbardziej wciągające Assassin's Creed do tej pory.
Seria Persona przez lata opowiadała wiele różnych historii, a w listopadzie tego roku Persona 5 Tactica chce dodać do tego jeszcze więcej.
W zupełnie nowym spin-offie Tales zobaczymy różne ulubione przez fanów postacie powracają, by pomóc tajemniczemu rewolucjoniście o imieniu Arena w niebezpiecznej misji, a wszystko to w oparciu o turowy system walki."

"Miesiąc listopad zwieńczy zremasterowana wersja pierwszej gry Mario RPG.
Super Mario RPG, przerobione tak, by pasowało do Nintendo Switch, widzi Mario i jego przyjaciół.
podejmują się zadania naprawy Gwiezdnej Drogi, powstrzymując po drodze złowrogi gang Kuźni.
Z izometryczną perspektywą gry i mnóstwem mini-gier do zabawy, Super Mario RPG zawiera nieprawdopodobny zestaw bohaterów, w tym Bowsera, Magiczną Malwę i Marionetkowego Geno."

"I to by było na tyle, jeśli chodzi o ten odcinek Games to Look For.
Jak w większości lat, zbliżamy się do drugiej połowy listopada, harmonogramy premier gier zwalniają, ponieważ wydawcy i deweloperzy kończą pracę przed świętami.
Mimo to pamiętaj, aby dołączyć do nas w przyszłym miesiącu, aby zobaczyć, co przyniesie znacznie bardziej stabilny grudzień 2023 roku."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej