LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   HQ

   GRTV News - The Game Awards nominacje zostały ujawnione

   Baldur's Gate III and Alan Wake 2 przewodzi stawce.

   Audio transcriptions

   "Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News.
   Dzisiaj jest nieco później niż zwykle, ale niezależnie od tego, będziemy rozmawiać o ważnych wiadomościach, które pojawiły się wczoraj późnym wieczorem, a mianowicie, że nominacje do nagród Game Awards zostały ogłoszone."

   "Oficjalnie wiemy, kto został nominowany we wszystkich kategoriach.
   Myślę, że jest ponad 30 kategorii.
   Wiemy, że Alan Wake 2 i Baldur's Gate 3 przewodzą stawce z największą liczbą nominacji.
   Skoro tak jest, zanurzmy się w tym."

   "Nominacje do nagród Game Awards pokazały, że Alan Wake 2 i Baldur's Gate 3 wiodą prym, ale The Legend of Zelda, Tears of the Kingdom, Marvel's Spider-Man 2, Resident Evil 4 i Super Mario Brothers Wonder nie są daleko w tyle.
   Rok 2023 był jednym z najlepszych lat w grach, więc istnieje wiele różnych opinii na temat tego, jaka była najlepsza gra."

   "Dotyczy to również tych z nas, którzy pracują w branży, zwłaszcza że Game Awards jest tuż za rogiem, a my w Game Reactor jesteśmy częścią jury.
   Podkreśliło to, jak trudno jest nawet przewidzieć, kim jest pięć, czasem sześć gier nominowanych w każdej kategorii.
   Teraz nie musimy już teoretyzować.
   Geoff Keighley i ekipa ujawnili wszystkich nominowanych do nagród Game Awards, a Alan Wake 2 i Baldur's Gate 3 prowadzą z ośmioma nominacjami, w tym największą."

   "Zwycięzcy zostaną ujawnieni, gdy gala rozpocznie się 7 grudnia czasu amerykańskiego, czyli 8 grudnia dla tych z nas, którzy są w tych okolicach.
   Bądźcie więc na bieżąco z wiadomościami na ten temat, a także z wieloma ujawnieniami i ogłoszeniami, które będą miały miejsce podczas Game Awards.
   A oto cała lista nominacji do TGA.
   Lista jest bardzo obszerna, więc powiem tylko o grze roku, ponieważ jeśli chcesz przeczytać pełną listę nominowanych, jeśli chcesz spojrzeć na kierunek gry poniżej, możesz znaleźć wiadomość i przejrzeć ją w całości, ponieważ w przeciwnym razie będziemy tutaj przez około 10 minut, przechodząc przez wszystkie te różne rzeczy."

   "Ale tak, Gra Roku, Alan Wake 2, Baldur's Gate 3, Marvel's Spider-Man 2, Resident Evil 4, Super Mario Brothers Wonder, The Legend of Zelda, Tears of the Kingdom.
   I tak, mały teaser poniżej, najlepsza reżyseria gry, Alan Wake 2 i Baldur's Gate 3 są również w tej kategorii.
   Tak, więc to dobry wgląd w to, jacy będą nominowani.
   Alan Wake 2 i Baldur's Gate 3 to dwie gry, których się spodziewaliśmy, razem z Tears of the Kingdom, The Legend of Zelda, Tears of the Kingdom, że znajdą się w czołówce i zdobędą wiele nominacji i głosów."

   "I tak się stało. Jest kilka interesujących, godnych uwagi gier, w tym Starfield.
   Starfield to jedna z tych gier, których tak naprawdę w ogóle tam nie ma.
   W zasadzie nie jestem pewien, ale nie wydaje mi się, żeby w tym roku jakakolwiek gra Xbox first party dostała nominację.
   Możesz więc zobaczyć, że Xbox, pomimo bardzo udanej premiery Starfield, czyniąc ją masowo, wiesz, ogromnie graną grą, nie wylądował dokładnie w tym niezwykle uznanym roku, który mieliśmy."

   "Ale tak, jak napisał Eric w newsie, rozdanie nagród Game Awards odbędzie się 8 grudnia rano, Bardzo wcześnie rano, dosłownie tuż po tym, jak wybije północ, w zasadzie wtedy zaczyna się show.
   Więc jeśli chcesz wiedzieć, kto wygra te wszystkie różne nagrody, chcesz zobaczyć wszystkie różne ogłoszenia i tak dalej, możecie oglądać Game Awards, gdzie jak zwykle będziemy obszernie relacjonować wszystkie te informacje i nie tylko."

   "Ale tak, to wszystko co mamy dla was w dzisiejszym odcinku GRTV News.
   Wracamy jutro na kolejny odcinek tygodnia. Do tego czasu życzę wam miłego wtorku.
   I tak, do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

   Wiadomości GRTV

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej