Polski
Gamereactor
Videos
Fantastic Four 2025
HQ

GRTV News - Plotka: Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa w Fantastic Four

Gwiazda The Last of Us może dołączyć do America's First Family.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was trochę plotek, które krążą po sieci i które najprawdopodobniej zostaną potwierdzone.
stosunkowo szybko, jeśli jest w tym jakaś prawda, ponieważ słyszymy więcej informacji o castingu do nadchodzącego filmu Fantastyczna Czwórka i wygląda na to, że możemy zobaczyć Pedro Pascala przejmującego główną rolę Reeda Richardsa lub Pana Fantastycznego. Więc w związku z tym, zanurkujmy dalej. Plotka głosi, że Pascalowi zaoferowano rolę Reeda Richardsa w Fantastycznej Czwórce. Sugeruje się, że umowa z Pascalem jest bliska podpisania."

"zakończona. Wraz z oficjalnym zakończeniem strajku, machina w Hollywood powoli zaczyna się rozkręcać.
ponownie ruszać. Jednym z wielu filmów, które są w przygotowaniu od dłuższego czasu, jest remake Marvela Fantastycznej Czwórki, długo wyczekiwany przez fanów projekt po tylu latach przeciągania marki.
w błoto przez XX wiek. Być może nic więc dziwnego, że zainteresowanie marvelowskimi Marvela jest stosunkowo wysokie, a kilka różnych gwiazd zostało podobno powiązanych z tym filmem."

"projektem. Należą do nich Adam Driver, Jake Gyllenhaal i Vanessa Kirby, a teraz także The Last of Us i Gwiazda Game of Thrones, Pedro Pascal, który, według doniesień wtajemniczonego Daniela Richtmana, ma rzekomo otrzymał propozycję zagrania jednej z głównych ról w filmie. Co oczywiście jest świetne, jeśli to prawda.
Pascal rzadko zawodzi i udowodnił, że jest jednym z najzdolniejszych aktorów w Hollywood w tej chwili. Jeśli więc teraz jego zadaniem jest wcielenie się w główną rolę Reeda Richardsa, no to mamy dobry powód, by z niecierpliwością czekać na film, do którego pozostało jeszcze kilka lat. Myślicie, że Pascal pasowałby do roli Reeda Richardsa i na kogo czekacie w nowej Fantastycznej Czwórce Marvela?
I cóż, skoro Daniel Richtman, który ponownie publikuje wiele z tych insiderskich postów dotyczących nie tylko Marvela, ale kina jako całości, Deadline opublikował również kontynuację historia również potwierdza jego raport, mówiąc, że mają również wewnętrzne raporty sugerujące, że dzieje się coś podobnego."

"Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat filmu o Fantastycznej Czwórce.
że w tym tygodniu usłyszymy ogłoszenia castingowe. Jeśli wiesz, że jest to późna środa, kiedy jesteśmy słyszymy plotki, że Pedro Pascal może chcieć podpisać kontrakt z Reedem Richardsem, może to jest będzie w przyszłym tygodniu, kiedy usłyszymy pełne informacje o obsadzie lub coś w tym rodzaju. Ale tak wygląda na to, że Pedro Pascal może zagrać główną rolę w tym filmie. Nie jesteśmy zbyt pewni co do reszty obsady."

"obsady, jest wiele różnych postaci do obsadzenia w tym filmie o Fantastycznej Czwórce.
I tak, znowu nie słyszeliśmy, kto tak naprawdę zagra Niewidzialną Kobietę, Johnny Storm, The Thing, wszystkie te różne postacie. Więc jak dowiemy się więcej na ten temat, będziemy na pewno będziemy was informować i aktualizować. I tak jak powiedziałem wcześniej, wiesz, że możesz prawdopodobnie spodziewać się potwierdzenia, że Pedro Pascal podpisał kontrakt z tym filmem."

"wkrótce, więc miejcie na to oko. Ale poza tym to wszystko, co mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News. Wrócimy jutro na ostatni odcinek w tym tygodniu, wierzcie lub nie. Więc do Mam nadzieję, że miło spędzicie resztę czwartku i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej