Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Sega przygląda się filmom Yakuza, Persona

Po sukcesie filmów o Sonicu.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy trochę o grach wideo i trochę o filmach jednocześnie.
ponieważ SEGA niedawno mówiła o tym, jak zamierza nadal rozwijać swoją pozycję w całym sektorze rozrywki i po sukcesie gry Sonic the Hedgehog SEGA bada teraz możliwości stworzenia adaptacji dla Yakuzy i Persony."

"W związku z tym, zagłębmy się w temat.
Po sukcesie Sonica, SEGA przygląda się filmom Yakuza, Persona. Wszystkie te IP mogą być wkrótce gdzie indziej niż gry. Dyrektor generalny SEGA, Shuji Otsumi, mówił o budowaniu IP firmy poza grami wideo. Po sukcesie odrodzenia Sonica zarówno w grach, jak i adaptacjach filmowych, wydaje się, że deweloper rozważa rozgałęzienie swoich innych głównych IP na przestrzeń filmową. Właśnie wskrzesiliśmy Sonica w wielkim nie tylko poprzez gry, ale także filmy i programy telewizyjne, a Sonic jest również w Roblox. I ściśle współpracujemy teraz z LEGO. Tak więc teraz Sonic odradza się, powiedział Otsumi dla CNBC."

"Mamy inne główne IP i nie mogę powiedzieć zbyt wiele na ten temat, ale myślimy o ożywieniu innych klasycznych IP SEGA. W tej chwili mamy dwa duże IP inne niż Sonic. Jednym z nich jest Persona, a także nasze tytuły Yakuza. Yakuza jest naprawdę wyjątkowa, ale ta duża to także również pojawi się w przyszłym roku. Jak już wspomniałem, staramy się być obecni w wielu różnych gatunkach gier."

"obszarach biznesowych, takich jak Roblox i filmy. Wszystkie te IP mogą być gdzie indziej niż gry. Ponieważ Yakuza i Persona niekoniecznie są tak rozpoznawalne jak Sonic, to może wymagać nieco więcej wysiłku, aby uzyskać adaptacje filmowe. Ale jasne jest, że wideo mogą być hitem, co pokazały filmy Super Mario Brothers i Five Nights at Freddy's."

"Co chciałbyś zobaczyć w filmach Yakuza slash Persona?
To zdecydowanie interesująca rzecz. Myślę, że będziemy widzieć coraz więcej gier wideo adaptowanych do formatu filmowego w miarę postępów. To ogromny, niewykorzystany rynek kreatywnego IP, któremu bez wątpienia przestrzeń filmowa będzie przyglądać się coraz bardziej teraz, gdy widzieliśmy tak wiele adaptacji książek na przestrzeni lat i widzieliśmy tak wiele remake'ów innych filmów. Spodziewałbym się więc, że będzie pojawiać się coraz więcej gier wideo lub filmów."

"adaptowanych na filmy i telewizję w przyszłości, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę niektóre z nich.
sukces, jaki wiele z nich odniosło w ostatnim czasie. Jeśli chodzi o to, czy faktycznie zobaczymy te w filmach, to już inna kwestia. Ponownie, jak powiedział Alex w Yakuza i Persona, nie są tak dobrze znane jak Sonic the Hedgehog. Więc jeśli Sega zamierzała przekształcić je w filmy, wiesz, niekoniecznie musi to być film zmierzający do globalnego box office'u jak Sonic. Może, wiesz, coś w rodzaju serialu anime lub coś zmierzającego do Crunchyroll czy coś. Nie wiem. Coś trochę innego gdybym miał zgadywać, bo nie jestem pewien, czy Yakuza i Persona mają to samo."

"rodzaj przyciągania i przywiązania do imienia, co Sonic w filmie Super Mario Brothers Five Nights at Freddy's. Ale ponownie, jak wiemy więcej na ten temat, pamiętaj, aby zachować swoje posty i aktualizujcie je. W przeciwnym razie to cały czas, jaki mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Wrócimy w poniedziałek na następny odcinek. Do tego czasu życzę wam miłego piątku. Bawcie się dobrze weekendu i tak, do zobaczenia na następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej