Polski
Gamereactor
Videos
The Last of Us: Part II Remastered
HQ

GRTV News - The Last of Us: Part II Remastered zapowiedziane

Uznany sequel Naughty Dog pojawi się na PS5 w styczniu.

Audio transcriptions

"Dzień dobry wszystkim i witajcie ponownie w kolejnym tygodniu GRTV News.
Dzisiaj zaczniemy od przyjrzenia się ważnemu ogłoszeniu, które miało miejsce właściwie pod koniec piątku. Było naprawdę późno w piątek, kiedy zostało to oficjalnie potwierdzone po przecieku, prawdopodobnie dlatego było to tak późno w piątek, ponieważ było to coś w rodzaju wyciekło, a potem Sony po prostu pomyślało, że chrzanić to, po prostu otrzymamy faktyczne ogłoszenie w odniesieniu do The Last of Us Part 2 Remastered. Teraz słyszeliśmy plotki o tej grze od jakiegoś czasu, a teraz zostało to potwierdzone, więc w pewnym sensie wiemy, jak to będzie zostanie zaoferowana, ale wiemy, że pojawi się na PS5 i będzie to w styczniu, więc w związku z tym zanurzmy się. The Last of Us Part 2 Remastered pojawi się na PS5 w styczniu. Arcydzieło Naughty Dog będzie ładniejsze i lepiej brzmiące, ulepszone funkcje DualSense, dodany tryb roguelike i wiele więcej. Minął prawie rok od wiarygodne plotki o The Last of Us Part 2 na PlayStation 5 i PC zaczęły się pojawiać."

"krążyć. Otrzymaliśmy kolejne niezwykle mocne wskazówki na ten temat zarówno raz, jak i dwa razy.
dwa razy od tego czasu, ale trzeci raz to urok. Naughty Dog potwierdza, że to, co nazywa się The Last of Us Part 2 Remastered zadebiutuje na PS5 19 stycznia. Słyszałem od wielu źródeł w firmie, że wersja na PC pojawi się w połowie 2024 roku. Mówią, że chcą, aby część 2 osiągnęła znacznie lepsze wyniki na PC niż The Last of Us Part 1 w ciągu pierwszych kilku miesięcy, ale prasa nie jest pewna."

"nie wspomina nic na ten temat. Co nowego znajdziecie w The Last of Us Part 2 Remastered?
Cóż, oczywiście będzie jeszcze ładniej, wykorzystasz ulepszone możliwości audio PS5 i będzie się szybciej ładować, ale Naughty Dog ma w zanadrzu kilka innych, mniej oczekiwanych gadżetów.
Najbardziej zaskakujący jest tryb roguelike o nazwie No Return. Możemy wybierać pomiędzy wieloma różnymi postaciami z unikalnymi umiejętnościami, zanim udamy się do świata podobnego do Hadesu, gdzie różne ścieżki prowadzą do różnych losowych spotkań i obszarów. To nagrodzi nas nową postacią skórkami i innymi fajnymi rzeczami. Dodaj do tego możliwość eksploracji obszarów, które nie znalazły się w grze."

"ostatecznej wersji gry, nowe materiały zza kulis i komentarze, nowy tryb swobodnej gry na gitarze, O czym wspominał Gustavo, nowe skórki, jeszcze więcej opcji dostępności, tryb speedrun oraz kilka innych rzeczy. I można śmiało powiedzieć, że naprawdę zagrasz w The Last of Us Part 2 ponownie w styczniu. Zwłaszcza, że ci z nas, którzy posiadają oryginał, będą mogli dokonać aktualizacji."

"do remastera za 10 dolarów i przenieść swoje pliki zapisu.
Teraz myślę, że ten ostatni fragment jest naprawdę ekscytujący, ponieważ The Last of Us Part 1, który został przyznany jak pełny remake The Last of Us, był pełnoprawnym produktem.
Co wydaje mi się w pewnym stopniu nieco chciwe. A potem dostajesz to ogłoszenie która jest remasterem gry, która tak naprawdę wcale nie jest bardzo stara i prawdopodobnie nie potrzebuje remastera."

"remastera. Ale teraz jest to gra na PS5 i jak wspomniano w tym newsie, jeśli masz Last of Us Part 2 na PlayStation 4, możesz uaktualnić do tej wersji PlayStation 5, aby uzyskać to wszystko dodatkowe rzeczy, tryb roguelike, swobodną grę na gitarze, dodatkowe sceny i tym podobne.
dobra. Możesz to zrobić za dodatkowe 10 funtów lub 10 dolarów. Zakładam, że będzie to 10 funtów."

"więc 10 funtów w euro i dolarach, ale dowiemy się więcej na ten temat w przyszłości.
Tak czy inaczej, już niedługo, bo 19 stycznia, więc będzie to jedna z tych rzeczy, o których mówisz.
gier na rozpoczęcie 2024 roku. Styczeń 2024 już zapowiada się całkiem interesująco, wiesz, że mamy nową grę Prince of Persia, Tekken 8, zremasterowane The Last of Us Part 2, więc jest ich kilka."

"różnych rzeczy, na które możesz czekać po rozpoczęciu nowego roku. Ale tak, ponieważ wiemy więcej o The Last of Us Part 2 na pewno będziemy was informować i aktualizować, a poza tym wracamy.
już jutro z kolejnymi Wiadomościami Tygodnia GRTV. Do tego czasu życzymy wam udanej reszty Zobaczymy się w poniedziałek w kolejnym wydaniu. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej