Polski
Gamereactor
Videos
Call of Duty: Modern Warfare III
HQ

Call of Duty: Modern Warfare III odnotowało rekordowe zaangażowanie

Activision ujawniło, że fani tłumnie ruszyli na sequel.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj będziemy porozmawiamy trochę o Call of Duty Modern Warfare 3, ponieważ po premierze tej gry w pewnym sensie, na początku listopada, Activision wypuściło, lub stwierdziło mówimy, że Modern Warfare 3 miał najwyższe zaangażowanie graczy spośród obecnych gier."

"trylogii Modern Warfare. Czyli z Modern Warfare, Modern Warfare 2 i Modern Warfare 3. Mając to na uwadze, zanurzmy się w grze.
Modern Warfare 3 ma najwyższe zaangażowanie graczy spośród obecnej trylogii Modern Warfare.
Najnowsza strzelanka Activision wydaje się mieć dobry start pomimo mieszanych recenzji. Call of Duty Modern Warfare 3 spotkało się z niezwykle negatywnymi recenzjami ze strony wielu mediów zajmujących się grami wideo, w tym nas, ponieważ często wydawało się, że jest to rozszerzenie do Call of Duty Modern Warfare 2, niż zupełnie nowy tytuł AAA. Wydaje się jednak, że nie wpłynęło to w najmniejszym stopniu na chęć ludzi do grania w tę grę."

"Jak donosi oficjalne konto Call of Duty na X, gra pobiła rekordy, osiągając najwyższy wynik w historii.
zaangażowanie w nowej trylogii Modern Warfare. Na tym dobre wieści się nie kończą, gdyż w grze odnotowano również ujawnili, że tryb zombie jest oficjalnie najczęściej granym trybem kooperacji w historii Modern Warfare, i że ludzie spędzają więcej czasu na gracza w kampanii niż w poprzednich dwóch odsłonach."

"Całkiem imponujące, jeśli spodziewasz się tak dobrego wyniku. Przybliżmy to bardzo szybko.
Ten fragment tutaj. To jest oficjalne oświadczenie Activision. Mówią oni, Dziękujemy graczom Modern Warfare 3 za ustanowienie rekordów zaangażowania w Modern Warfare. W tym sezonie jesteśmy wam wdzięczni. Dziękujemy za historyczną premierę, która miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu. Modern Warfare 3 ma już ustanowił rekordy najwyższego zaangażowania w nowej trylogii Modern Warfare. Dziękujemy za inspirujecie nas i spędzacie tyle czasu w tej grze. Wasze opinie i pasja nieustannie sprawiają, że nas lepszymi i dziękujemy, że gracie z nami. To była świetna zabawa, a w zanadrzu mamy jeszcze więcej atrakcji."

"A potem mówi dalej: gratulacje dla naszych utalentowanych kolegów z Treyarch za ustanowienie nowy rekord w Modern Warfare z zombiakami z Modern Warfare. I kolejny okrzyk dla graczy za dzięki którym to wszystko było możliwe. Aby świętować z nami, spodziewajcie się potrójnego świątecznego weekendu.
z podwójną liczbą PD, podwójną liczbą PD broni i podwójną liczbą PD przepustki bojowej. Oraz zakreślcie w kalendarzu premierę pierwszego sezonu 6 grudnia z nowymi mapami i mnóstwem zawartości, i nie tylko. Myślę więc, że kluczową rzeczą, którą należy powiedzieć o tej informacji, jest to, że Activision nigdy tak naprawdę wyjaśniło, co rozumie przez zaangażowanie. Jeśli miał największą premierę w odniesieniu do graczy, czy miał konkretną liczbę milionów graczy grających w tę grę więcej niż Modern Warfare 2, prawdopodobnie zobaczylibyśmy to konkretnie wspomniane, ale zamiast tego termin zaangażowanie był zostało tam użyte. Stwierdzono więc, że ogólnie na gracza przypada więcej godzin niż w Modern Warfare 2019 i Modern Warfare 2. I mówi się, że ludzie w kampanii poświęcają więcej czasu na gracza w Modern Warfare 3 niż w poprzednich dwóch odsłonach. Jak również oczywiście Modern Warfare był oczywiście najbardziej wciągającym trzecim trybem w historii Modern Warfare. Więc tak, najwyraźniej ludzie garną się do tej gry, pomimo faktu, że otrzymała ona, jak to ujął Jonas, mieszane recenzje."

"Ale będziemy musieli zobaczyć, czy będzie tak nadal w miarę kontynuowania gry. Ponieważ tak jak my z Call of Duty, nie tylko premiera jest ważna dla tej gry, ale także cały czas ciągłe zaangażowanie w ciągu roku. I może przez następne kilka lat, kto wie z tym, co stanie się z serią Call of Duty w 2024 roku i czy w tym roku pojawi się premiera premium, czy nie. Można by się tego spodziewać, ale teraz, gdy Microsoft jest właścicielem Activision Blizzard, być może zdecydują się odejść od corocznego harmonogramu wydawania gier premium, powinniśmy powiedzieć. Ale tak czy inaczej, gdy dowiemy się więcej o tych wszystkich dobrych rzeczach, na pewno będziemy o tym informować."

"aktualizować posty. A poza tym, daj nam znać, co myślisz o Call of Duty Modern Warfare 3 w komentarzach. Pamiętaj, aby powiedzieć nam, co myślisz o grze i czy uważacie, że zasługuje ona na swoje mieszane recenzje, zasługuje na ostrzejsze recenzje, czy też powinna mieć bardziej przychylne recenzje. Daj nam znać poniżej. Do tego czasu wrócimy jutro z kolejnym GRTV News of the Week. Życzę wam miłej środy i do zobaczenia w następną. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej