Polski
Gamereactor
Videos
Prince of Persia: The Sands of Time Remake
HQ

Ubisoft przedstawia aktualizację Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Gra osiągnęła ważny kamień milowy.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się przyjrzymy się grze, nad którą prace trwają już od jakiegoś czasu. To było całkiem niezwykły rozwój, ponieważ była gotowa, przygotowywali się do jej wysłania, pokazali gameplay, który nie spodobał się fanom, więc zdecydowali się wrócić do gry."

"do punktu wyjścia i zacząć od zera. A tą grą, o której mowa, jest Prince of Persia The Remake Piasków Czasu. Powodem, dla którego o tym mówimy, jest fakt, że Ubisoft zapewnia aktualizację gry, zarówno potwierdzając, że nadal jest w fazie rozwoju a także informując nas o postępach w rozwoju. Zanurzmy się więc w grze."

"Tak, remake Prince of Persia The Sands of Time wciąż jest w fazie rozwoju. Ubisoft twierdzi.
że gra przekroczyła ważny wewnętrzny kamień milowy. Biorąc pod uwagę pociąg wrak, jakim był remake Prince of Persia The Sands of Time, który przygotowuje się do premiery.
do debiutu jakiś czas temu, zanim spotkał się z ogromnym sprzeciwem po pokazaniu rozgrywki i a następnie długi okres ciszy po nieokreślonym opóźnieniu, możesz założyć, że gra utknęła w martwym punkcie, że Ubisoft wstrzymał prace nad nią, ale to byłby błąd."

"W rzeczywistości Ubisoft zaznaczył 20-lecie oryginalnego tytułu, zapewniając rozwój remake'u, stwierdzając, że przeszedł on ważny wewnętrzny kamień milowy i rozwój postępuje. Ubisoft dodaje również, że możemy spodziewać się dodatkowych informacji o grze w przyszłości. To jest ta część tego postu tutaj, możesz zobaczyć nas 20 lat temu ukazała się jedna z najbardziej heroicznych opowieści w grach wideo, Prince of Persia The Sands of Time, a następnie na dole, jak wiecie, zespół pasjonatów w Ubisoft Montreal, który teraz przewodzi pracom rozwojowym, a wcześniej był to Ubisoft Singapore."

"ale po tym, jak dostali trochę luzu, zdecydowali się przenieść to do Ubisoft Montreal, ponownie wyobraża sobie tę legendarną historię i cieszymy się, że możemy dziś ogłosić, że projekt przeszedł ważny wewnętrzny kamień milowy i prace nad nim postępują. Oczekujemy aby podzielić się więcej w przyszłości. Wciąż nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się gry."

"zadebiutuje.
Teraz interesującą rzeczą jest to, że powiedzenie, że minął ważny wewnętrzny kamień milowy tak naprawdę nie ma wpływu na konsumenta, prawda? Jeśli powiedzieli, że wiesz, że gra jest teraz kompletna lub coś w tym stylu."

"w ten sposób i jest w zapewnieniu jakości lub coś w tym stylu, wtedy pójdziesz dobrze, to jest ale kiedy jest to tylko ważny wewnętrzny kamień milowy, który pozostawia wiele, to jest to coś, czego tak naprawdę nie znasz dokładnej specyfiki tego, gdzie do czego to prowadzi, więc gdy dowiemy się więcej o tej grze, na pewno będziemy was o tym informować."

"nie wiemy, kiedy nadejdzie, ale kiedy mówią takie rzeczy, sprawia, że myślisz, że może dostaniemy remake Prince of Persia The Sands of Time w 2024 roku, ale nie na początku 2024 roku.
ponieważ w styczniu wychodzi gra Prince of Persia i byłoby dziwnie sortować wypuścić dwie gry Prince of Persia w tym samym czasie, ale być może możemy się doczekać na remake Prince of Persia The Sands of Time, który zadebiutuje w drugiej połowie 2024 roku."

"w tym tempie, ale gdy dowiemy się więcej na ten temat, na pewno będziemy was informować i aktualizować.
Ponownie, jest to gra, która jest w fazie rozwoju od jakiegoś czasu, więc bez wątpienia Ubisoft będzie zadowolony.
aby w końcu ją wydać i przejść od niej i wiesz, aby wykorzystać ich zasoby gdzie indziej, ale tak, będziemy publikować więcej informacji, w przeciwnym razie to był ostatni Wiadomość tygodnia GRTV ponownie, więc wrócimy w poniedziałek na następną, więc do tego czasu Mam nadzieję, że miło spędzicie resztę piątku i do zobaczenia po drugiej stronie, trzymajcie się wszyscy!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej