Polski
Gamereactor
Videos
Silent Hill 2 Remake
HQ

GRTV News - Silent Hill 2 Remake podnosi oczekiwania przed nowym zwiastunem

Bloober Team poprosił fanów o cierpliwość w grze.

Audio transcriptions

"Dzień dobry wszystkim i witajcie ponownie w kolejnym odcinku GRTV News. Nadszedł nowy tydzień, a my jesteśmy na początek porozmawiamy trochę o nadchodzącym remake'u, który jest raczej oczekiwany.
w tym. Nadchodzi od Bloober Team i jest to remake Silent Hill 2. Teraz już wiemy że prace nad nim trwają już od dłuższego czasu, ale tak naprawdę nigdy nie słyszeliśmy o grze aż do teraz, ponieważ wygląda na to, że Bloober Team przygotowuje się do wypuścić zwiastun tej gry i z tego powodu wydali wcześniej małe oświadczenie w pewnym sensie podnosząc oczekiwania co do tego, nad czym pracują. Spójrzmy więc na to i przejdźmy dalej stamtąd. Remake Silent Hill 2 podnosi oczekiwania przed nowym zwiastunem. Bloober Team twierdzi, że Konami zdecyduje, kiedy pokazać więcej gry i że czekanie będzie więcej niż tego warte. Nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy nic godnego uwagi o remake'u Silent Hill 2 po tym, jak został oficjalnie zapowiedziany 13 miesięcy temu, więc to zrozumiałe, że wielu tęskniło za czymś więcej. Dzisiejsza wiadomość prawdopodobnie nie sprawi, że oczekiwania, ponieważ wygląda na to, że niecierpliwi ludzie pytali Bloober Team o więcej informacji."

"Informacje o remake'u Silent Hill 2 - polscy deweloperzy opublikowali oświadczenie w serwisie społecznościowym.
mediach. W komunikacie czytamy, że prace nad grą przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem, ale Konami nie planuje jeszcze pokazywać więcej szczegółów na temat gry. Wygląda jednak na to, że są pewni siebie.
jesteśmy pewni, że warto będzie czekać. Co masz nadzieję zobaczyć i dowiedzieć się więcej?
w następnej kolejności? A oto oficjalne oświadczenie, które tylko trochę powiększę. Jako Bloober Team jesteśmy dumni, że możemy być częścią planów Konami dotyczących serii Silent Hill. Wraz z naszym partnerem pilnie pracujemy nad tym, aby remake Silent Hill 2 osiągnął najwyższą jakość. W imieniu naszego zespołu deweloperskiego chcielibyśmy wyjaśnić, że produkcja przebiega płynnie i bez zakłóceń."

"zgodnie z naszym harmonogramem. Rozumiemy, że wielu graczy na całym świecie z niecierpliwością oczekując wiadomości o grze i doceniamy wasze zaangażowanie. Możemy jednak prosić tylko o nieco więcej cierpliwości w stosunku do Konami, w miarę jak wydawca gry dzieli się kolejnymi informacjami, których jesteśmy pewni.
że warto będzie poczekać. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie. Więc tak to wygląda Wygląda na to, że jesteśmy na dobrej drodze, aby zobaczyć więcej o remake'u Silent Hill 2. W tym momencie wszystko zależy od Konami aby zdecydować, kiedy chcą zacząć drażnić się z grą i ją pokazać. Nie wiemy, kiedy to nastąpi Tak naprawdę nigdy nie było żadnej wzmianki o dacie premiery tej gry, więc może to być tytuł z 2024 roku, może to być tytuł z 2025 roku, nie jesteśmy zbyt pewni, ale ponieważ wiemy więcej o tej grze lub jak Konami zdecyduje się pokazać więcej o tej grze i dać nam więcej informacji, będziemy pewni, że informować was na bieżąco. Nie spodziewałbym się zobaczyć zwiastuna na czymś takim jak Game Awards Wiesz, Game Awards to duże wydarzenie i dobre miejsce do pokazywania zwiastunów, ale znowu wydaje się, że trochę za wcześnie, aby pokazywać zwiastun gry, o której wiesz, że mamy oświadczenie takie jak które mówi, że wiesz, że czekanie będzie warte zachodu i prosimy o więcej cierpliwości, w przeciwnym razie zakładam to oświadczenie byłoby nieco bardziej agresywne i powiedziałoby ludziom, że wiesz jak oczekiwanie dobiega końca lub coś w tym stylu, ale tak, ponieważ wiemy więcej o tej grze pamiętaj, aby aktualizować posty, może to być premiera w 2024 roku, jak powiedziałem, ale potencjalnie spójrz na 2025 również, ale jako naciąganie, ale poza tym tak, to cały czas mieliśmy dzisiejszy odcinek Wiadomości GOTV wrócimy jutro na następny w tygodniu, więc do tego czasu mam nadzieję, że podobało Ci się Reszta twojego poniedziałku i tak, do zobaczenia w następnym odcinku, dbajcie o wszystkich"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej