Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - grudzień 2023

Przyglądamy się największym filmom i programom, które pojawią się w kinach i u streamerów w ostatnim miesiącu roku.

Audio transcriptions

"Podczas gdy świat gier ma tendencję do zwalniania tempa i brania oddechu w grudniu, świat filmu i przemysł telewizyjny jest często odwrotnie. W związku z tym w grudniu pojawi się cała lista ekscytujących projektów, które możesz obejrzeć w kinach i w serwisach streamingowych. W związku z tym zagłębmy się w ostateczny czas ekranowy 2023 roku."

"Ale zanim zaczniemy, krótkie przypomnienie, oparliśmy nasze wybory na brytyjskim kalendarzu wydawniczym, więc pamiętaj, aby sprawdzić dokładne lokalne listy i daty. Teraz mamy to już za sobą, więc zaczynajmy.
Widzieliśmy ostatnio trochę odrodzenia Eddiego Murphy'ego, a aktor pojawił się w różnych filmach.
filmach i projektach. W grudniu tego roku otrzymamy kolejną ewolucję tego, gdy Murphy stanie na czele Prime Video's Big Christmas Flick, filmu, w którym ożywia 12 dni Bożego Narodzenia."

"Opowieść o tym, jak Willy został Wonką Timothee Chalamet wciela się w rolę tytułowego bohatera w tym kolorowym filmie producenta Harry Potter, film, który bada, jak Willy założył i stworzył swoje czekoladowe imperium, wszystko podczas pokonywania zagrożeń ze strony czegoś, co najlepiej można opisać jako czekoladową mafię."

"Netflix połączył utalentowane trio: Julia Roberts, Mahershala Ali i Ethan Hawke w swoim najnowszym wielkim dramacie. Leave the World Behind to rodzinny, relaksujący wypad, który przybiera nieoczekiwany obrót.
złowieszczy obrót, gdy cyberatak odłącza ich od szerszego świata, podobnie jak dwoje nieznajomych.
pojawia się przed ich drzwiami. Wejdź do kin tydzień przed debiutem na Netflix, W sequelu "Uciekających kurczaków" Aardmana gang włamuje się na farmę, by uratować gromadkę kurczaków."

"kurczaków w pułapce i przywiezienie ich do nowego sanktuarium na wyspie. Z Zacharym Levim i Thandwe Newton na czele obsady, Chicken Run Dawn of the Nugget zapowiada się na wspaniałą przygodę.
Podczas gdy Warner Bros kontynuuje rozbudowywanie swojego uniwersum potworów, Toho Company zdecydowało się również na umieścić swój własny spin na kultowej historii potwora. Godzilla Minus One to przerażający film, który w którym powojenna Japonia próbuje powstrzymać szalejącego pierwotnego radioaktywnego potwora."

"jaszczurkę przed rozerwaniem kraju na strzępy. Duże nowości Apple TV na grudzień Mark Wahlberg wciela się w rolę ojca z przedmieścia, który skrywa pewien sekret. W planie rodzinnym Wahlberg próbuje chronić swoją rodzinę, gdy jego życie jako byłego zabójcy dopada go i zagraża ich bezpieczeństwu. Bradley Cooper powraca na fotel reżysera i staje przed przed kamerą w swoim kolejnym dużym filmie, Maestro. Ten film opowiada o życiu kompozytora Leonarda Bernsteina i jego związku z aktorką Felicią Montelegri-Conn Bernstein, która jest portretowana jako Maestro."

"przez Carey Mulligan. Powieści fantasy Ricka Rordona były już adaptowane niezliczoną ilość razy, ale to nie powstrzymało Disneya przed zrobieniem tego samego. Percy Jackson i Olimpijczycy to który pojawi się w Disney Plus i będzie podążał za młodym półbogiem Percy'm, który ściga się po Ameryce.
aby zapobiec wojnie między bogami Olimpu. Ostatni duży film w tej erze DC Extended Universe, Aquaman i zaginione królestwo będzie również ostatnim filmem, w którym zobaczymy Jasona Momoę."

"w stroju obrońcy oceanów. Widząc Aquamana mierzącego się z mściwym Black Manta ponownie, w tym filmie widzi również, jak chce zawiązać węzeł i powstrzymać byłego mistrza oceanu Orma przed ucieczką z więzienia. Pierwszy rozdział opowieści science-fiction Zacka Snydera, Rebel Moon Part One W "Dziecku ognia" Sofia Boutella wyrusza w kosmos, by bronić spokojnej osady."

"przed tyrańskimi siłami najeźdźców. Pojawienie się w serwisie Netflix w grudniu tego roku, część druga jest planowana na na początku 2024 roku. Drugi sezon hipotetycznego serialu animowanego Marvela odkrywa, co dzieje się w przyszłości.
mogłoby się wydarzyć, gdyby kluczowe momenty w Kinowym Uniwersum Marvela faktycznie miały miejsce."

"w inny sposób. Kolejna seria odcinków zawiera różne powracające postacie z obsady na żywo użyczających głosów swoim animowanym odpowiednikom. Taika Waititi reżyseruje Michaela Fassbendera w komedii sportowej dokumentującej niesławnie okropny American Samoan która jest najbardziej znana z przegranego meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata 31-0 w 2001 roku."

"Obracając się wokół ich kampanii na Mistrzostwach Świata 2014, Fassbender portretuje pechowego trenera który został zatrudniony, by pomóc drużynie w osiągnięciu lepszych wyników. Hayao Miyazaki i Studio Ghibli powracają do gry.
ponownie w zupełnie nowej animacji, w której młody chłopiec i czapla podróżują po całym świecie."

"świat dzielony przez żywych i umarłych w nadziei na odnalezienie młodej matki chłopca. Chłopiec i czapla występuje w doborowej angielskiej obsadzie, w tym Christian Bale, Mark Hamill, Robert Pattinson, Gemma Chan, Florence Pugh, Willem Dafoe, Dave Bautista i nie tylko. Adam Driver występuje jako Enzo Ferrari w kryzysie w filmie biograficznym Michaela Manna o słynnym włoskim producencie supersamochodów. Ferrari śledzi wydarzenia, w których Enzo i jego zespół przesuwają swoje pojazdy i kreacje do granic możliwości."

"próbując wygrać trudny i zdradliwy wyścig Mille Miglia na dystansie 1000 mil we Włoszech.
Netflix daje swoim subskrybentom podwójną porcję animacji poklatkowej w grudniu tego roku jako Po Chicken Run 2, Pokemon Company połączyło siły ze streamerem, aby zadebiutować serialem, który podąża za przygodami Haru, konsjerża w kurorcie Pokemon, spędzając czas z ludźmi, którzy nie mają nic wspólnego z Pokemonami."

"i kieszonkowymi potworami, które ją odwiedzają. I oto mamy, kolejny rok czasu ekranowego jest w książkach.
Podczas gdy my poczekamy do nowego roku, aby sprawdzić, co ma do zaoferowania styczeń 2024, możesz do nas dołączyć jeszcze w tym miesiącu, aby rzucić okiem na największe filmy kinowe, które będą chciały zrobić w 2024 roku."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej