Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - brak planów wydania Game Pass na PlayStation i Nintendo

Phil Spencer skomentował tę sprawę w niedawnym wywiadzie.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. To nowy tydzień i zajmiemy się czymś, co miało miejsce bardzo niedawno. Phil Spencer jest absolutnym niezawodność, jeśli chodzi o przekazywanie nam ważnych i ekscytujących informacji związanych z Xboxem, grami i innymi dobrymi rzeczami. Niedawno dał nam partię blowoutów informacji po raz kolejny, a dzisiaj będziemy rozmawiać konkretnie o planach dotyczących Game Pass, o których nieco opowiedział w tym momencie. Więc zanurzmy się w tym i będziemy porozmawiamy o tym później. Philu Spencerze, nie mamy planów wydania Game Pass dla PlayStation i Nintendo. Zamiast tego Microsoft koncentruje się na upewnieniu się, że ludzie czują się świetnie kupując konsolę."

"Xbox. Od dłuższego czasu krążyły plotki, że Microsoft planuje udostępnić Game Pass na konsolach Xbox.
kilku platform, głównie PlayStation i Nintendo. Jeśli na to liczyliście, to możecie przestać marzyć, bo nie wygląda na to, by miało się to wydarzyć w najbliższej przyszłości, o ile w ogóle. W Wywiad z Windows Central Phil Spencer powiedział, że nie ma planów wprowadzenia Game Pass do żadnej z platform. Spencer powiedział: "Zacznę od tego, że nie mamy planów wprowadzenia Game Pass na żadną z platform."

"Pass na PlayStation lub Nintendo. Nie ma tego w naszych planach, ale myślę, że trafiłeś w samo sedno.
co oznacza posiadanie konsoli Xbox. Chcę się skupić na tym, jak nadal wprowadzać innowacje dla ludzi, którzy zaangażowali się w naszą platformę sprzętową i w jaki sposób kontynuujemy wprowadzanie upewnić się, że czują się świetnie z inwestycją w to, co zbudowaliśmy. Oczywiście nigdy nie powinieneś mówić nigdy, ale w tej chwili wygląda to na bardzo świetlaną przyszłość dla Game Pass i innych platform."

"Chcielibyście zobaczyć Game Pass na PlayStation i Nintendo? Nie jest to wielka niespodzianka że Spencer nie zamierza wprowadzać Game Pass na PlayStation ani Nintendo. Zakładałbym że jest to coś, na co ciągle patrzą, ale myślę, że mniej chodzi o Xboxa.
intencje wprowadzenia usługi subskrypcji na te platformy, a bardziej na te platformy zastanawiając się, czy naprawdę chcemy, aby subskrypcja Xbox zdominowała to, co robimy tutaj. W ten sposób Szczerze mówiąc, trochę to widzę, ale być może pod powierzchnią działa coś, co jest to powstrzymuje. Bez wątpienia dowiemy się więcej na ten temat w przyszłości, ale w miarę rozwoju Game Pass i sam Xbox nadal się rozwija, ponieważ bez wątpienia będą dalsze przejęcia w dół zwłaszcza, gdy w grę wchodzi firma wielkości Microsoftu. Bez wątpienia będą dalsze iteracje i rozwój w tym zakresie. Powiedziałbym, że PlayStation lub wiesz Sony PlayStation są ostatnią platformą, na której kiedykolwiek zobaczysz Game Pass. Jeśli każdy inna platforma otrzyma Game Pass, to może w pewnym momencie pojawi się on również na PlayStation, ale Z drugiej strony Nintendo, ponieważ ogólnie rzecz biorąc, nie ma zbyt wielu parytetów między tytułami pierwszoosobowymi na Xbox i PlayStation i ogólnie rzecz biorąc, wiele dużych konsol gier na Xbox i PlayStation oraz na Nintendo Switch lub platformy Nintendo. Powiedziałbym, że jest znacznie większe możliwości i szanse na pojawienie się Game Pass na Nintendo Switch w przyszłości, ale znowu nie wygląda na to, by miało to nastąpić w najbliższym czasie, więc nie liczyłbym na to."

"ale tak czy inaczej, to wszystko, co mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Powrócimy do was jutro na kolejny odcinek tygodnia, więc do tego czasu mam nadzieję, że będziesz cieszyć się poniedziałkiem i tak, będziemy do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej