Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Wszyscy zwycięzcy z The Game Awards

Z Baldur's Gate III i Alan Wake 2 na czele, oto wszyscy zwycięzcy.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. To już ostatni odcinek tygodnia i właśnie wracamy z Game Awards. Gala zakończyła się zaledwie kilka godzin temu i cóż, było wiele wiadomości, z których jeśli chcesz sprawdzić garść tych najważniejszych wydarzeń, możesz znaleźć wszystkie zwiastuny i różne wydarzenia, a co nie na twoim lokalnym regionie Gamerex. Dzisiaj będziemy mówić o faktycznych zwycięzcach samych nagród, ponieważ całkiem sporo osób zdobyło nagrody. Więc tak spójrzmy na to i przejdziemy dalej. Wszyscy zwycięzcy z Game Awards. Adam Wake 2 zdobył wiele nagród, ale to Baldur's Gate 3 zgarnął tę największą. Tegoroczne The Game Awards było nie tylko wypełnione ekscytującymi ujawnieniami i zapowiedziami, takimi jak Arcane Leon Marvel's Blade, God of War Ragnarok's Valhalla DLC i Baldur's Gate 3 wydające serii Xbox. Głównym celem pokazu jest uczczenie mijającego roku."

"rozdano również nagrody. Oto wszyscy zwycięzcy The Game Awards 2023. A więc Gra roku powędrowała do Baldur's Gate 3. Jak widzicie, oto nominowani i zwycięzcy.
Zwycięzcą został Baldur Din Gwon. Tak więc Baldur's Gate 3 otrzymał tytuł Gry Roku. Alan Wake 2 wygrał Najlepsza Reżyseria Gry. Alan Wake 2 zdobył również nagrodę za najlepszą narrację i najlepszą reżyserię sztuki, więc Alan Wake 2 miał całkiem dobry dzień. Najlepsza ścieżka dźwiękowa w muzyce powędrowała do Final Fantasy 16."

"Audio Design powędrował do Hi-Fi Rush. Neil Newman zdobył nagrodę za najlepszy występ za rolę Astariona w grze Baldur's Gate 3. Chia zdobyła nagrodę Games for Impact. Cyberpunk 2077 dla najlepszej gry w toku.
Sea of Stars zdobyło nagrodę dla najlepszej gry niezależnej, a Cocoon dla najlepszego debiutu niezależnego. Honkai Star Rail wygrało Najlepsza gra mobilna. Baldur's Gate 3 zdobył nagrodę za najlepsze wsparcie społeczności. Resident Evil Village wygrał w kategorii Najlepsza gra VR i AR. Forza Motorsport zdobyła nagrodę za innowacyjność i dostępność."

"Armored Core 6 dla Rubicon zgarnęło nagrodę za najlepszą grę akcji, ale Legend of Zelda Tears of the Kingdom zgarnęło nagrodę za najlepszą grę akcji.
Najlepsza przygodowa gra akcji. Baldur's Gate 3 bez zaskoczenia zgarnął nagrodę dla najlepszej gry RPG, podczas gdy Street Fighter 6 za najlepszą bijatykę. Super Mario Brothers Wonder, jedna z jego jedynych nagród, pamiętajcie, zdobył nagrodę dla najlepszej gry familijnej. Forza Motorsport zdobyła nagrodę dla najlepszej sportowej gry wyścigowej. Pikmin 4 zakończył wygrywając w kategorii Najlepsza gra strategiczna, a Baldur's Gate 3 wygrywając w kategorii Najlepsza gra wieloosobowa."

"Twórcą treści roku został Ironmouse. Najlepszym sportowcem e-sportowym został Faker. Najlepszy sportowiec Trenerem został Potter. Najlepsze wydarzenie esportowe to League World Championship, a najlepsze wydarzenie esportowe to Gra to Valorant, natomiast najlepszą drużyną esportową zostało JD Gaming. I wreszcie mamy najbardziej Oczekiwaną Grę 2024 roku, która trafiła do Final Fantasy 7 Rebirth przed Najlepszą Adaptacją."

"wygrało The Last of Us. Najważniejszą rzeczą, jaką można z tego wyciągnąć, jest to, że spodziewaliśmy się trzech tytułów.
gier, które będą na czele stawki, czyli Baldur's Gate 3, Alan Wake 2 i Legend of Zelda.
Tears of the Kingdom. Podczas gdy Zelda zdobyła jedną nagrodę obok Pikmin 4 i Super Mario Brothers Wonder przy czym Nintendo miało dość dobrą noc, Alan Wake 2 zdołał zdobyć trzy nagrody, trzy większe z Baldur's Gate 3 na czele z jeszcze większą liczbą nagród. Więc całkiem nieźle wielka noc dla tych w szczególności. Wiesz, że jest wiele różnych gier, które były celebrowane z różnych powodów, mimo że sam pokaz był trochę dziwny ze względu na fakt, że wiesz, że jest to ceremonia wręczenia nagród przede wszystkim lub powinna być ceremonia wręczenia nagród przede wszystkim podkreślająca tych niesamowitych twórców i programistów, którzy mają stworzyli gry, które wszyscy tak bardzo kochamy. Jednak z jakiegoś powodu, jeśli chodzi o te pokazy oczekujemy wielu zapowiedzi, więc dostajesz te wszystkie duże zwiastuny, a potem między zwiastunami wiesz, po prostu zbiera kilka nagród. Oto najlepsza gra przygodowa, oto nagroda, Oto najlepsza gra walki, oto nagroda. Nie ma żadnych przerw między nimi i nie ma szans na na świętowanie swoich osiągnięć. To co najmniej dziwne wydarzenie."

"chociaż faktyczne ogłoszenia, które otrzymaliśmy, były naprawdę ekscytujące. Wiele ważnych wiadomości i w tym, jak Arik napisał w newsie, Arcane Leon pracuje nad grą Marvel's Blade, Monster Hunter Wilds, jak sądzę, pojawi się w 2025 roku. Jest też gra akcji Jurassic Park nadchodząca gra przygodowa. Wiele różnych ekscytujących rzeczy w drodze, więc pamiętaj, aby udać się do swojego lokalnego regionu Game Rats, aby dowiedzieć się wszystkiego i jeszcze więcej. W przeciwnym razie to cały czas, jaki mamy dzisiaj dla was."

"odcinek GRTV News, więc wrócimy do niego po weekendzie. Więc cieszcie się swoim weekendem Miłego piątku i do zobaczenia w następnym odcinku. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej