Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - styczeń 2024

Przyglądamy się największym serialom i filmom, które zadebiutowały na streamerach i w kinach w pierwszym miesiącu roku.

Audio transcriptions

"Nadszedł rok 2024. Chociaż już spojrzeliśmy w przyszłość na to, co ma do zaoferowania nowy rok dla fanów kina, teraz zwracamy naszą uwagę z powrotem na miesięczny temat i skupiamy się wyłącznie na na styczniu 2024 roku. Nadchodzi cała kolekcja ekscytujących filmów i programów telewizyjnych, zarówno w kinach, jak i w telewizji."

"i w serwisach streamingowych, po raz kolejny oparliśmy nasze wybory na harmonogramie premier w Wielkiej Brytanii, więc pamiętaj, aby sprawdzić lokalne listy i daty, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego z nich.
z tych obiecujących projektów. Mając to na uwadze, przejdźmy do pierwszego czasu ekranowego z 2024 roku."

"Uznany producent horrorów Blumhouse miał niesamowity rok 2023. W tym roku ukazały się kilka dużych hitów, takich jak Five Nights at Freddy's, Insidious The Red Door i The Exorcist Believer ale nawet przy tych wszystkich sukcesach nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Night Swim kopie 2024 rok z upiornym hukiem, podążając za rodziną, która znajduje złowrogą siłę czającą się w basenie ich nowego domu."

"Wymieniając nijakie CGI i oszałamiającą fabułę multiwersum na bardziej szorstką scenerię, Devil's Echo wygląda na miniserial, na który fani czekali od dawna. Śledząc Mayi Lopez, która mierzy się z konsekwencjami swoich działań w Nowym Jorku, w serialu zobaczymy również powrót ulubionych przez fanów postaci, takich jak Daredevil i The Kingpin."

"Dla niektórych może to być trochę dziwna sprzedaż, ale jeśli jesteś fanem greckiego filmowca Yorgosa Lanthimosa, prawdopodobnie spodoba ci się Poor Things. Emma Stone gra Bellę Baxter, żeńskiego potwora Frankensteina, który szuka swojej wolności i doświadczyć wszystkiego, co może w swoim nowym życiu."

"Jeśli siadasz w kinie z nadzieją, że "Pszczelarz" będzie spokojną, domową historią o mężczyźnie i jego miłości do pasiek, to masz pecha. Klasyczny film akcji z Jasonem Stathamem, Film śledzi losy naszego ukochanego Baldy'ego, który wyrusza na poszukiwanie zemsty, gdy zostaje zdemaskowany.
że jest byłym agentem potężnej organizacji znanej jako Pszczelarze."

"Co byś zrobił za milion dolarów? Prawdopodobnie wiele. W przypadku Tommy'ego, głównego bohatera gry Self Reliance, jest on gotów postawić swoje życie na szali, gdy musi przechytrzyć łowców.
próbujących go zabić w śmiertelnej grze. Zwrot akcji? Tommy nie może zostać zaatakowany, dopóki jest nie jest sam, ale jego przyjaciele i rodzina nie wierzą, że gra jest prawdziwa."

"Kiedy rocznicowa kolacja idzie nie tak, jak powinna, Jack i Emma odkrywają wielkie sekrety dotyczące swojej przeszłości. Konkretnie, Emma, grana przez Kaylee Cuoco, jest zabójczynią na zlecenie.
W pogoni za miłością Jack przemierza świat, by jej pomóc.
F. Gary Gray, reżyser "Włoskiej roboty", powraca z jednym z najbardziej realistycznych filmów w historii kina."

"niemożliwych do sfilmowania napadów. Kevin Hart i jego ekipa planują największą kradzież w historii.
kradzież pół miliarda dolarów z samolotu, który znajduje się na wysokości 40 000 stóp.
w powietrzu.
True Detective wciąż może gonić smoka tego niemożliwie genialnego pierwszego odcinka."

"ale nie oznacza to, że każdy kolejny sezon tego antologicznego serialu nie ma nic do zaoferowania.
Night Country to czwarty sezon serialu i jak zwykle może pochwalić się gwiazdorską obsadą, świetnym scenariuszem i świeżą, mrożącą krew w żyłach tajemnicą, w której można się zatracić.
Dwadzieścia lat po tym, jak oryginał zdefiniował swój własny podgatunek filmów komediowych, Wredne dziewczyny powracają z muzycznym twistem. Wredne dziewczyny może nie mają w sobie tyle jadu, co oryginał film, ale z pewnością przyciągnie fanów chick flick na całym świecie."

"To może wydawać się nieco dziwne, aby film o tematyce świątecznej miał swoją premierę w styczniu, ale od jak krytycy przyjęli The Holdovers w Ameryce, może to być warte uwagi.
wrócić do świątecznego nastroju w tym miesiącu. The Holdovers podąża za szkołą przygotowawczą instruktora, który musi pozostać z uczniami na kampusie, którzy nie mają dokąd pójść podczas świąt Bożego Narodzenia."

"przerwa.
Wszyscy szukamy lepszego życia i kiedy Clarence, człowiek, któremu się nie poszczęściło, widzi wschodzącą postać mesjasza, postanawia odwrócić swoje szczęście, ryzykując wszystko by podążać ścieżką boskości. W The Book of Clarence występuje utalentowana obsada, w tym Lakeith Stanfield, James McAvoy i Benedict Cumberbatch."

"Oparty na życiu znanej przemytniczki kokainy Griseldy Blanco, Sofia Vergara staje się tytułową postacią w tym miniserialu Netflixa, tworząc jedną z najbardziej dochodowych karteli w historii.
Dzięki mocy Grayskulla, He-Man powrócił. Jako kontynuacja serialu animowanego z 2021 roku Masses of the Universe Objawienie, Masses of the Universe Rewolucja widzi technologię walka z potęgą i magią, gdy nowo zmechanizowany Szkieletor chce zagrozić Eternii z mocą płyty głównej."

"Oparty na powieści z 1982 roku i nawiązujący do filmu z 1985 roku o tym samym tytule, Kolor purpury podąża za Celie, młodą kobietą, która staje w obliczu wielu trudności w swoim życiu, ale znajduje siłę i przyjaźń w nowo odkrytym siostrzeństwie lokalnej piosenkarki i jej pasierbicy.
Wojenny miniserial Apple TV z Barrym Keoghanem, Austinem Butlerem i innymi gwiazdami w rolach lotników pilotujących bombowiec znany jako Latająca Forteca. Za liniami wroga i pięć mil nad ziemią, będą musieli walczyć z niekończącą się hordą niemieckich myśliwców."

"Na tym kończymy kolejny odcinek Screen Time. Pamiętaj, aby dołączyć do nas w przyszłym miesiącu, kiedy zagłębimy się i zbadamy, co luty 2024 oferuje fanom filmów i telewizji."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej