Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - luty 2024

Przyjrzymy się największym grom, które pojawią się w lutym.

Audio transcriptions

"Po styczniu, w którym pojawiło się kilka niesamowicie dobrze przyjętych tytułów, a nawet rekordowe premiery na PC, teraz wkraczamy w luty, miesiąc, który, szczerze mówiąc, jest bardzo napięty. Pomiędzy od przygodówek akcji po tytuły wieloosobowe, od strategii po RPG, od gier niezależnych po łamigłówki."

"drugiego miesiąca 2024 roku nie można przegapić. Zanurzmy się więc w kolejny odcinek Games aby zobaczyć, co luty zaserwuje graczom na całym świecie.
Początek miesiąca to gra, która bez wątpienia jest bardzo wyczekiwana przez fanów JRPG. Granblue Fantasy Relink przenosi graczy do Zygogrande Skydome, bogatego i rozległego świata powietrznego wypełnionego po brzegi ekscytującymi możliwościami i przytłoczony przez niebezpiecznego i śmiertelnego najeźdźcę."

"siły. Nie trzeba dodawać, że w tej obiecującej grze akcji RPG jest wiele do zaoferowania.
Jedna z największych premier tego miesiąca, Suicide Squad Kill the Justice League to długo oczekiwany powrót Rocksteady do uniwersum Arkham. Porzucenie trybu dla jednego gracza aby dać nam bombastyczne doświadczenie w trybie kooperacji, w końcu wcielamy się w rolę złoczyńców ponieważ musimy pokonać Ligę Sprawiedliwości."

"Atlas wydaje się być ostatnio na fali i podczas gdy czekamy na metaforycznego Fantasia możemy zająć się powrotem do Persony 3. Persona 3 Royal nadchodzi z nowymi scenami fabularnymi, głosami postaci i nie tylko dla powracających fanów.
którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w definiującą gatunek RPG, możliwość odwiedzenia po raz pierwszy."

"Co się stanie, gdy zastąpisz farbę Splatoona bąbelkami? Otrzymasz gwiazdki telefoniczne.
Najnowszy tytuł od Square Enix to multiplayer, w którym dwie drużyny używają unikalnych postaci aby zdobyć jak największe terytorium na ewoluującej i chaotycznej arenie. Z wieloma trybami gry w ofercie, ośmioma postaciami startowymi, a nawet darmowym dostępem, jeśli jesteś członkiem PlayStation Plus Subskrybencie, jest wiele powodów, aby ekscytować się tą kolorową rywalizacją projekt."

"Czy wykonujesz swoją część? Jeśli kiedykolwiek istniała gra, która przypominała nam Starship Troopers, to byłaby to gra Helldivers 2. Arrowhead Game Studios dostarcza nam mnóstwo akcji science-fiction już na początku gry w tym miesiącu, w którym wytropimy jak najwięcej zagrożeń ze strony obcych i sprawimy, że wybuchną.
Osadnicy w nowej krainie są nękani przez nawiedzającą ich klątwę i to od ciebie jako banisher, aby upewnić się, że te duchy nie przyniosą żadnej szkody społeczności. Jako że ta akcja RPG od Dontnod, możemy spodziewać się głębokiej historii z wieloma konsekwencjami dla społeczności."

"nasze działania, a także wielu przerażających duchów do walki i ciekawych lokacji do zbadania.
Choć gry z serii Hotline Miami nie są dla każdego, to z pewnością odcisnęły swoje piętno na rynku.
niszę wśród szerszej społeczności graczy, a duża część tego była spowodowana ich trippy oprawy wizualnej. Projektant stojący za wieloma z tych wizualizacji powraca teraz z futurystyczną Metroidvanią."

"symulatorem ogrodnictwa w Ultros. Jeśli chcesz poczuć się psychodelicznie w lutym, nie szukaj dalej.
Jeśli jesteś fanem wielkich strategii lub po prostu chcesz mieć dobry powód, by porozrabiać ze znajomymi, Solomon Furnum może być grą dla ciebie. Walcz z władcami piekła przeciwko jednemu będziesz musiał użyć swojego sprytu i diabelskiej mocy, aby znaleźć się na szczycie rankingu."

"tronie Pandemonium.
Czy ta gra może w końcu ujrzeć światło dzienne? Większość z nas nie uwierzy, że Skull i Bones wyszła, dopóki w nią nie zagramy, ale wygląda na to, że Ubisoft w końcu może być gotowy zabrać nas na pełne morze w pirackiej grze, na którą czekaliśmy od lat."

"Donkey Kong tylko poszedł i ukradł wszystkie zabawki mini Mario z ich fabryki i jako ktoś, kto prawdopodobnie zarobi sporo pieniędzy na tym towarze, Mario nie pozwoli, by uszło mu to na sucho. Ścigaj Donkey Konga w ponad 100 łamigłówkach opartych na poziomach w tym powrocie do klasycznego tytułu Mario."

"W Pacific Drive znajdziesz się sam w surrealistycznej wyobraźni północno-zachodniego Pacyfiku.
Mając za towarzysza tylko swój samochód, będziesz musiał zbierać zasoby i unikać nadprzyrodzonych zjawisk niebezpieczeństw czyhających w Olimpijskiej Strefie Wykluczenia. Każda podróż do strefy przynosi nowe wyzwania, ale z ryzykiem wiąże się również nagroda, zwykle w postaci ulepszenia dla twojego samochodu."

"Utknąłeś w dziwnym świecie, podobnym do naszego, po tym, jak zawalił się za tobą portal, będziesz musiał nauczyć się przetrwać w Feywild w nadziei na zostanie Realm Walker. Nightingale to gra we wczesnym dostępie, ale dla fanów trybu dla jednego gracza i przetrwania w trybie kooperacji, gra przyniesie mnóstwo zbieractwa, rzemiosła i budowania."

"z których słynie ten gatunek.
Disney zazielenił remastery kilku gier wideo Star Wars na przestrzeni lat, a ten W lutym doczekamy się kolejnego rozszerzenia tej listy. Star Wars Dark Forces Remaster daje kultowemu FPS-owi świeżą warstwę farby i poprawia jego wydajność, podczas gdy zachowując charakterystyczny dla Boomer Shooter styl rozgrywki, który uczynił go ulubieńcem fanów w pierwszym miejscu."

"Prawdopodobnie największa premiera całego miesiąca, Final Fantasy VII Rebirth, będzie kontynuowana opowieść o Cloudstripe i jego sojusznikach, którzy starają się uratować świat przed niebezpiecznym i potężnym Sephirothem.
W drugiej części remake'u długiej i uznanej gry RPG od Square Enix wcielisz się w gang do nowych lokacji, aby walczyć z nowymi przeciwnikami i powracającymi twarzami, a wszystko to oprócz wprowadzenia szereg nowych mechanik i funkcji rozgrywki, które mają podnieść poziom Final Fantasy VII wrażenia z gry."

"I oto mamy, kolejny GTLF jest w książkach, pamiętaj, aby wrócić za miesiąc aby zobaczyć, co przyniesie marzec 2024 r. dla graczy wszystkich kształtów i rozmiarów."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej