Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - marzec 2024

Przyjrzymy się największym i najbardziej ekscytującym premierom zaplanowanym na nadchodzący miesiąc.

Audio transcriptions

"Jak dotąd była to pracowita zima dla graczy na całym świecie, ale wraz z nadejściem wiosny, liczba nowych wydań zaczyna zwalniać i widzimy to w efekcie rozpocznie się w marcu."

"W tym miesiącu czeka na Ciebie kolekcja ekscytujących i dużych gier, ale dla większość z nich pojawi się w dalszej części miesiąca i zapowiada się na bardzo wypełniony tydzień.
W związku z tym zanurzmy się w kolejnym odcinku Games to Look Forward aby zobaczyć, co nas czeka."

"Deweloper Fool's Theory ma przed sobą pracowitą przyszłość, ponieważ studio ma za zadanie remake'u Wiedźmina na zlecenie CD Projekt Red, ale z tym remake'iem oddalonym o lata świetlne, studio W najbliższej przyszłości polska firma wyda swój drugi oryginalny tytuł.
Znana jako ThelmaTurge gra jest fabularnym RPG osadzonym na początku XX wieku."

"Warszawie i obraca się wokół protagonisty obdarzonego zdolnością postrzegania i stawiania czoła i stawiania czoła nieziemskim bytom i ich żywicielom, które sieją spustoszenie w zróżnicowanym mieście.
Po okresie wczesnego dostępu na PC, deweloper Red Barrels jest gotowy do debiutu Outlast Trials w kompletnej formie, jednocześnie wprowadzając horror dla wielu graczy."

"na konsole, stawiając przed graczami zadanie przetrwania i pokonania przerażających i niepokojących zagrożeń.
Outlast Trials to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają dreszczyku emocji na dobry początek wiosny.
Saber Interactive rozszerza swoją serię symulatorów jazdy o nowy, skoncentrowany na odkrywaniu tytuł."

"Expeditions, szalona gra biegowa, w której gracze prowadzą misje w bardzo wiejskim terenie za pomocą potężnych pojazdów terenowych, aby wykonać zadania badawcze i zwrócić inne ciężarówki magazynowe i samochody z powrotem do obozów bazowych.
To w rzeczywistości dziecko strategii i wyścigu w ogóle."

"Absoluly Games zwraca swoją uwagę na drugą wojnę światową w swojej turowej grze strategicznej.
taktyczny tytuł szpiegowsko-bojowy, sklasyfikowany jako France 44.
Chodzi o to, by poprowadzić elitarny zespół żołnierzy, starając się zakłócić i złamać niemiecką okupację w całej Francji, przywracając naród z powrotem do swoich ludzi i pomagając wygrać wojnę."

"Ta taktyczna gra RPG fantasy z oddziałami przenosi graczy do królestwa Soria, aby poprowadzić zastępy wojowników do zwycięstwa.
bohaterów i wojowników, którzy wykonują zadania, pokonują wrogów i pomagają chronić lud przed wrogami.
niebezpieczeństwami czyhającymi na krainę.
Z różnymi postaciami, z których każda oferuje unikalne umiejętności i profity, Soria, Age of Shattering to klasyczna gra RPG z nowoczesnym i dynamicznym podejściem do bitew."

"Najnowsza odsłona długoletniej sportowej serii 2K nawiązuje do zeszłorocznej produkcji z wieloma nowymi funkcjami i trybami gry oraz lepszą i zaktualizowaną grafiką, animacje i wydajność.
WWE 2K24 to gra, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jeśli jesteś fanem wrestlingu i byłeś i chcesz poznać jej bogatą przeszłość."

"Seria Outcast powraca w marcu tego roku w formie gry, która w rzeczywistości jest służąc jako reboot dla serii.
Outcast, nowy początek, zabierze graczy do świata Adelpha, aby pomóc uciśnionym.
przezwyciężyć inwazję robotów, które pozbawiają świat jego naturalnych właściwości."

"zasobów.
W przypadku tego tytułu, opracowanego przez wielu członków zespołu stojącego za oryginalną grą, możemy spodziewać się fatalnego i zabawnego doświadczenia.
Co mają ze sobą wspólnego magazyny i rolnictwo?
Zazwyczaj niewiele, ale w świecie Lightyear Frontier absolutnie wszystko."

"Symulacyjny tytuł na żywo od Framebreak prosi graczy o wykorzystanie dużego i potężnego mecha, aby pomóc zbudować wymarzoną zagrodę na odległej, obcej planecie.
Jak możesz sobie wyobrazić, wiąże się to ze wszystkimi wyzwaniami kosmicznego rolnictwa, co oznacza, że będziesz musiał nauczyć się, jak pielęgnować i zbierać obce uprawy, a wszystko to podczas eksploracji i nauki więcej o tej niezwykłej planecie."

"Nie jest to szczególnie popularny sport w Wielkiej Brytanii czy Europie, ale nie zmienia to faktu, że że MLB, Show24, jest jednym z największych tytułów sportowych tego roku.
Ta gra po raz kolejny pojawi się na prawie każdej możliwej platformie, pomimo tego, że jest franczyzą PlayStation 1, a jeśli chodzi o to, jak ta gra będzie się różnić od 2023, większy nacisk położono na historię tego sportu i budowanie drużyny, która ma zostać mistrzem świata."

"Nie byłoby niczym niezwykłym zasugerować, że wielu współczesnych graczy nigdy nie grało lub nawet słyszało o serii Alone in the Dark, ponieważ była ona najbardziej rozpowszechniona w latach 90-tych.
Ale to wszystko ma się zmienić w marcu tego roku, kiedy remake oryginalnej gry zadebiutuje na rynku.
przynosząc oszałamiające wizualnie wspomnienie survival horroru z Jodie Comer w roli głównej."

"i Davidem Harbourem w rolach głównych.
Kolejne duże przedsięwzięcie Team Ninja będzie się nieco różnić od fantastycznych gier RPG akcji, które do tej pory znaliśmy.
przyzwyczailiśmy się do japońskiego studia, ponieważ Rise of the Running jest bardziej zakorzenioną, otwartą grą akcji.
świat, który podąża za bezimiennym wojownikiem, starając się wykuć własne przeznaczenie w Japonii połowy XIX wieku."

"W związku z wojnami toczącymi się w całym kraju, ta opowieść będzie zawierała szerokie elementy walki i historię, która rozwija się w oparciu o wybory, których dokonujesz, co bez wątpienia wzbudzi zainteresowanie.
fanów, którzy grali w poprzednie projekty dewelopera.
Długo oczekiwany sequel Capcomu jest już prawie dostępny."

"Dragon's Dogma 2 przenosi graczy z powrotem do surowego świata fantasy, w którym ostatecznym celem jest walka.
jest przetrwanie i zabicie potężnego smoka, aby przejąć tron.
Dzięki ekscytującej walce i silnikowi fizyki ulepszonemu przez sztuczną inteligencję, ta gra akcji dla jednego gracza RPG pozwala ci na demapowanie z przyjaciółmi, aby pokonać niebezpieczeństwo w polowaniu na nowego władcę ziem."

"Prawdopodobnie pierwsza duża premiera Nintendo w tym roku, Princess Peach Showtime jest rzadkością.
Okazja, gdy słabe jabłko oka Mario jest umieszczane na centralnej scenie, aby poprowadzić przygodę w której musi użyć potężnej czującej wstążki, aby uratować pokazy wystawiane w znakomitym Sparkle Theater."

"Z wieloma formami do przyjęcia, będzie to jedna z ostatnich dużych premier Nintendo dla Switcha.
Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania gier wideo South Park, ale nigdy w formacie 3D.
Właśnie to otrzymujemy w South Park Snow Day, tytule, w którym widzimy Stana, Kyle, Carmen, Kenny i reszta gangu spotykają się, by cieszyć się dniem szalejącego śniegu."

"zabawa po zamknięciu szkoły z powodu śnieżnych warunków burmistrza.
Uważana za trzecią odsłonę podróży nowego dzieciaka, ta gra przyniesie więcej nieokiełznanego i przezabawnego humoru, z którego słynie South Park.
Deweloper Solo Thomas Sala zawiesza kreatywny świat sokolnika z marką nową i wyjątkową odsłoną, w której gracze będą musieli budować i zarządzać niezwykłymi miastami na świecie."

"Z główną pętlą rozgrywki obracającą się wokół budowania struktur na skalistych klifach i pęknięciach, ten tytuł zawiera również lekkie zarządzanie zasobami, elementy walki i fabułę, aby wzmocnić wysiłki związane z odbudową.
Pierwotnie mająca zadebiutować w lutym, ta ciężka narracyjnie gra przygodowa widzi Star Wojny i Uncharted, a wkrótce także The Last of Us Killing Dipper użyczające swoich matce i córce Opal i Tess, które podążają za wskazówkami pozostawionymi na ich strychu."

"aby odkryć zaginiony skarb głęboko za kanadyjską granicą.
Z ręcznie rysowaną grafiką i stylem rozgrywki, który ma być relaksujący, Open Roads jest idealny dla tych, którzy szukają spokojnego sposobu na zakończenie miesiąca.
Kolejny odcinek GTLF jest w książkach, więc pamiętaj, aby dołączyć do nas w przyszłym miesiącu, gdy spojrzymy w przyszłość do kwietnia 2024 roku."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej