Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - kwiecień 2024

Przyjrzymy się największym i najbardziej ekscytującym filmom i serialom, które pojawią się w kinach i na streamerach w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Audio transcriptions

"Kwiecień jest cieniem tego, co widzieliśmy w marcu, zarówno w sektorze filmowym i telewizyjnym, jak i w świecie gier. W kinach i na streamerach pojawiło się kilka ekscytujących nowości w tym miesiącu dla miłośników filmów i seriali, ale oferta jest znacznie uboższa w porównaniu do do tego, co widzieliśmy w zeszłym miesiącu. Mimo to, aby zobaczyć, co się wyróżnia, zanurzmy się w nowym odcinku Screen Time."

"Ale zanim to zrobimy, przejdźmy do typowego sprzątania. Oparliśmy nasze wybory na Kalendarz premier w Wielkiej Brytanii, więc upewnij się, że sprawdzasz lokalnie dokładne listy i informacje.
Ten film jest prequelem kultowego i klasycznego horroru "Omen" i obraca się wokół następujących wydarzeń wokół młodej Amerykanki wysłanej do Rzymu, aby rozpocząć życie w służbie Kościołowi."

"Jednak przerażający młody spisek i niewypowiedziana ciemność otaczająca narodziny czystego zła nadwyrężają jej oddanie wierze.
Colin Farrell łączy siły z Apple TV Plus, by użyczyć swojego talentu do roli Johna Sugara, prywatnego detektywa, którego zadaniem jest odkrycie mrocznej i pokręconej prawdy."

"stojącą za zniknięciem wnuczki jednej z hollywoodzkich elit. Z szorstkim akcją i zaskakującą fabułą, w serialu występuje również Amy Ryan w jednej z głównych ról.
ról.
Dev Patel wciela się w Johna Wicka w filmie akcji rozgrywającym się w Indiach. Monkey Man obraca się wokół młodego mężczyzny, który w kampanii zemsty na skorumpowanym, który zamordował jego matkę i zagraża jego życiu."

"bezbronnych, zakłada maskę małpy i wymierza brutalną sprawiedliwość.
Prawdopodobnie najbardziej oczekiwana seria, która pojawiła się w tym miesiącu, Fallout jest wielką grą.
adaptacja na żywo kultowych gier wideo RPG firmy Bethesda. Serial kręci się wokół wokół Lucy, mieszkanki Krypty 33, granej przez Ellę Purnell, która eksploruje pustkowia, wstając z łóżka."

"do szalonych hijinków i spotykając po drodze kilku nowych sojuszników i twarze, w tym Waltona Gogginsa i żołnierza Bractwa Stali Maximusa Aarona Motena.
W dość nietypowy sposób dla firmy producenckiej A24, Civil War jest masywnym, pełnym akcji filmem.
przygoda, która eksploruje dystopijną przyszłość, w której Stany Zjednoczone zostały podzielone na dwa walczące ze sobą państwa."

"frakcje. Podążaj za zespołem osadzonych dziennikarzy, którzy ścigają się, aby uratować kraj przed dalszymi zniszczeniami.
nieodwracalnymi zniszczeniami, ten ambitny film łączy Nicka Offermana, Wagnera Morę, Caley Spany'ego oraz prawdziwą parę Kirsten Dunst i Jesse'ego Plemonsa na czele obsady.
Apple wraca do dramatów historycznych, które tak bardzo kochali w tym miesiącu z Franklin z Michaelem Douglasem w roli głównej. Ten serial podąża za ojcem założycielem Ameryki, gdy on wyrusza na niebezpieczną misję do Francji w celu zawarcia sojuszu z Francją."

"zabezpieczyć przyszłość młodego narodu podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.
Nicolas Cage użycza swojego talentu do nadchodzącego filmu, w którym wcieli się w postać ojca dwóch nastoletnich synów bliźniaków, którzy walczą o przetrwanie w odległym domu na farmie w obliczu końca świata. Walcząc z przerażającymi i śmiercionośnymi stworzeniami, ten thriller zapowiada się na pełen akcji i elementów horroru."

"Ten kwiecień naprawdę jest napakowany horrorem i dokładnie to dostaniemy z nadchodzącym po raz kolejny Abigail. Ten film podąża za grupą przestępców, którzy zdają sobie sprawę, że że czeka ich więcej, niż się spodziewali, jeśli porwą potężną szychę z podziemia.
baletnicy, tylko po to, by odkryć, że dziewczyna nie jest szczególnie normalna. Giancarlo Esposito przewodzi obsadzie, w której znaleźli się również Catherine Newton, Dan Stevens i Matthew Goode."

"W drugiej części serii science-fiction Zacka Snydera w roli głównej ponownie zobaczymy Sofię Boutellę w roli Cory, która rozpoczyna swoje wysiłki, aby zdemontować i odeprzeć obezwładniającą Imperium. Występują: Charlie Hunnam, Anthony Hopkins, Kerry Eulds, Michael Huisman, Juwan Hunsu, Jenną Malone i innymi gwiazdami w rolach głównych lub powracającymi, ma to być duża oferta Netflixa w tym miesiącu."

"Justice Smith wciela się w rolę młodego Aarona, magicznego osobnika, który został zwerbowany do tajnego czarnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest ułatwianie życia białym ludziom.
Fantastyczny film komediowy ma na celu wyśmiewanie dynamiki rasowej, a David Alan Grier przewodzi obsadzie, która ma wykonać to zadanie."

"Zendaya użycza swojego talentu w tym dramatycznym, romantycznym filmie sportowym o młodej tenisistce.
trenerce o imieniu Toshi, która ma za zadanie pomóc swojemu mężowi w powrocie na kort.
do formy, podczas gdy on musi stawić czoła swojemu byłemu najlepszemu przyjacielowi i byłemu chłopakowi Toshi.
Jeśli lubisz romantycznie skomplikowane filmy lub filmy sportowe, jest to jeden z tych, które warto obejrzeć za."

"Na tym kończymy kolejny odcinek Screen Time. Pamiętaj, aby powrócić za kilka tygodni kiedy przyjrzymy się temu, co przyniesie maj 2024."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej