Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - W przyszłym miesiącu może odbyć się wydarzenie PlayStation

Wygląda na to, że w maju dostaniemy State of Play lub Showcase.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News.
Dzisiaj porozmawiamy o pewnej plotce, ale jest to duża plotka, jeśli jest w niej trochę prawdy.
Zasadniczo spodziewamy się, że Sony zorganizuje w pewnym momencie wydarzenie lub pokaz."

"Nie wiemy, co to będzie, ale spodziewamy się, że w pewnym momencie tak się stanie, ponieważ tak naprawdę nie wiemy, co Sony planuje w przyszłości, jak w przypadku wielu wydawców w tej chwili, ale to inna puszka z robakami.
Chodzi jednak o to, że teraz Jeff Grubb stwierdził, że Sony ma zaplanowane wydarzenie na przyszły miesiąc, w maju."

"Teraz nie wiemy, czy będzie to stan gry, czy pełnoprawna prezentacja lub coś w tym rodzaju, ale chodzi o to, że wygląda na to, że spoglądamy w dół lufy jakiegoś wydarzenia PlayStation w jakiejś formie.
Przyjrzyjmy się więc temu i zobaczmy, do czego może to doprowadzić.
Plotka. Sony zaplanowało nowe wydarzenie na maj. Wygląda na to, że planują prezentację, tak jak w zeszłym roku."

"W zeszłym roku Sony zorganizowało największe wydarzenie roku w maju, podczas którego zaprezentowano takie tytuły jak nadchodzący maraton Bungie i Metal Gear Solid Delta Snake Eater, a także wiele innych gier.
Czy w tym roku będzie podobnie?
Wygląda na to, że tak. Według godnego zaufania i rzetelnego dziennikarza Jeffa Grubba, Wygląda na to, że Sony ma coś w planach, a oto co mówią na ten temat w podcaście Giant Bomb, podczas rozmowy o remake'u Silent Hill 2."

"Słyszałem, że w maju będzie coś związanego z PlayStation, albo state of play, albo showcase, więc to prawdopodobnie tam będzie.
Nie była to jedyna wzmianka o gablocie, o czym Grubb wspomniał później.
Czy gra ma już datę premiery? Nie mogę sobie przypomnieć."

"Racja, dlatego wspomniałem o PlayStation w maju.
Jeśli do tego czasu nie ogłoszą daty, to kiedy to się stanie, to założyłbym, że to prawie gwarancja, że dostaniesz datę tej gry na tym wydarzeniu.
Prawie dwa miesiące temu ujawniono, że Sony nie wyda żadnych nowych gier i głównych istniejących franczyz przed 31 marca 2025 roku."

"Nie oznacza to, że nie będą mieli trzeciej partii, mniejszej pierwszej partii, lub nawet czegoś zupełnie nowego zaplanowanego do tego czasu, i nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać tytuły, które zostaną wydane po tej dacie.
Chcielibyście zobaczyć duży pokaz PlayStation w maju?
Wydaje mi się to niezwykle prawdopodobne."

"Mamy już pewne pojęcie o tym, co Xbox zaplanował na ten rok, ale będą mieli prezentację latem, prawdopodobnie na początku czerwca, tak jak robili to w przeszłości.
I podobnie, wciąż oczekujemy czegoś od Nintendo.
W pewnym momencie muszą pokazać następcę Nintendo Switch."

"W pewnym momencie muszą też zacząć ujawniać, co zaplanowali na drugą połowę 2024 roku, więc spodziewamy się, że tak się stanie, co tak naprawdę pomija trzech głównych wydawców, PlayStation.
Ponownie, Sony powiedziało już w przeszłości, że nie zamierzają w tym roku wprowadzać na rynek żadnych dużych gier first party, co oznacza, że nie zobaczycie God of War."

"Nie zobaczysz Ghost of Tsushima 2.
Nie doczekasz się Last of Us Part III.
To znaczy, jasne, wiele z tych gier nie zostało zapowiedzianych, lub nie wiemy, czy faktycznie są w przygotowaniu, ale chodzi o to, że nie zobaczysz żadnych gier z tych głównych franczyz przynajmniej do kwietnia 2025 roku."

"Ale znowu, Sony ma inne franczyzy, mniejsze franczyzy, w które może celować, rzeczy, takie jak ostatnio widzieliśmy z Helldivers, a także ma tytuły innych firm, takie jak Stellar Blade w tym miesiącu i potencjalnie remake Silent Hill 2 w przyszłości.
i Metal Gear Solid Delta Snake Eater i inne."

"Spodziewamy się więc wielu informacji z rzeczy, które pojawią się na konsolach PlayStation jeszcze w tym roku, a wydarzenie w maju byłoby całkiem interesującym momentem na ujawnienie tych rzeczy, aby następnie przygotować się na drugą połowę 2024 r. i jakby drażnić to, co zaplanowali również w przyszłości.
I jak mówi Jonas w tej wiadomości, tylko dlatego, że do następnego roku fiskalnego nie będzie żadnych większych premier na rynku gier pierwszoosobowych nie oznacza, że nie mogą ich ogłosić."

"Co nie znaczy, że nie mogą zacząć się droczyć i powiedzieć, Oto pierwsze spojrzenie na Ghost of Tsushima 2.
Ukaże się w, powiedzmy, wakacje 2025 roku lub coś w tym stylu.
Chodzi więc o to, że wydaje się bardzo prawdopodobne, że to wydarzenie jest w drodze, i myślę, że będzie ono duże, więc bądźcie czujni."

"Jak tylko dowiemy się więcej na ten temat, na pewno Was o tym poinformujemy, A poza tym to cały czas, jaki mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News, ale wrócimy jutro na kolejny odcinek tygodnia, więc bądźcie czujni.
Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej