Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Disney przygotowuje nadchodzącą ofertę kinową

Rok 2026 zapowiada się na absolutny upał.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. To nowy tydzień i Cóż, będziemy rozmawiać o czymś, co miało miejsce nad lub w kierunku pod koniec zeszłego tygodnia. Jest poniedziałek rano, spoiler alert, nie ma wiele wiadomości, które zostały jeszcze dzisiaj opublikowane. Więc o tym będziemy rozmawiać."

"Być może słyszeliście jakieś plotki o Star Wars Outlaws i mieliśmy zamiar o tym porozmawiać.
o tym, ale biorąc pod uwagę, że ogłosili, że zwiastun zostanie udostępniony około jutro we wtorek, porozmawiamy o tym prawdopodobnie w środę rano. Więc dzisiaj zamiast tego będę mówił o Disneyu, ponieważ nakreślili oni swoje kinowe plany."

"plany na następne kilka lat i jest to naprawdę ekscytujące. Jest wiele dużych filmów wychodzących również od Disneya, więc zanurzmy się i zobaczmy, co ta ogromna produkcja gigant ma w zanadrzu. Disney potwierdza, że Toy Story 5, Live Moana i Mandalorianin oraz Grogu pojawią się w 2026 roku. Lato 2026 wygląda teraz zapowiada się niesamowicie dla hitów Disneya. Lato 2026 zapowiada się niesamowicie dla fanów Disneya ponieważ firma ogłosiła, że trzy z jej najbardziej oczekiwanych hitów będą w tym okresie. Akcja na żywo w wersji Moana miała swoją datę premiery została przesunięta z niepotwierdzonego terminu w 2025 roku na 10 lipca 2026 roku, co moim zdaniem jest świetnym pomysłem."

"biorąc pod uwagę, że Moana 2 ukaże się jeszcze w tym roku. Toy Story 5 również trafi do kin 19 lipca 2026 roku, a spin-off Gwiezdnych Wojen, Mandalorianin i Grogu wylądują na ekranach kin.
22 maja 2026 roku, co, miejmy nadzieję, zakończy wszechświat Filoniego, który ustawili od lat. To jednak nie wszystko, ponieważ firma potwierdziła również, że Tron Ares będzie zadebiutuje 10 października 2025 roku. Film, w którym główną rolę zagra Jared Leto, będzie samodzielną kontynuacją Tronu i Tron Legacy. Którego z tych hitów nie możesz się doczekać?
Więc tak, Disney w pewnym sensie nakreślił wiele swoich planów. To nie jest, to jest dość zajęte rodzaj okresu lat, w których Disney się zbliża, zwłaszcza biorąc pod uwagę, kiedy patrzysz kiedy włączysz rodzaj filmów Marvela, które zaplanowali. Wiele z nich to w tej chwili bez tytułu, prawda? Tak naprawdę nie powiedzieli, kiedy wiele z tych Filmy Marvela będą się pojawiać lub jakie będą. Więc musimy być na bieżąco. Wiemy, że Fantastyczna Czwórka jest w drodze, tak samo jak Avengers i ale tak naprawdę nie znamy wielu konkretnych nazw dla wielu z nich."

"tych produktów. Dlatego właśnie zamierzam przywołać to naprawdę szybko, co daje nam bardziej wyrafinowane spojrzenie na to, jak sądzę. Więc pozwól mi zobaczyć, czy mogę to zrobić trochę nieco większy dla wszystkich. Więc to jest tablica Disneya, kalendarz Disneya. Więc mamy to W tym roku pierwszy Omen już tu jest, wyszedł dobrze w zeszłym tygodniu, oczywiście w tym momencie."

"Następnie dzisiaj mamy ten tydzień lub ten miesiąc, nadchodzący miesiąc, mamy Kingdom of the Planet Małp, Młoda kobieta i morze, Inside Out 2, Kinds of Kindness, Deadpool i Wolverine, Alien Robin, It's a Real Pain, Moana 2, Night Bitch i potem Mufasa the Lion King. Czyli 2024. 2025 jest trochę bardziej zajęty, Kapitan Ameryka i Bez tytułu Disneya, którego, wiesz, nie jestem zbyt pewny, z czym to będzie związane. Królewna Śnieżka Disneya, to film akcji na żywo z Nie pamiętam imienia aktorki, tej która grała w Hunger Games, Ballad of Songbirds and Snakes. Potem jeszcze Amator, film Thunderbolts Marvela i Bez tytułu Znowu Disney, animowane dzieła Illio. Jest też Fantastyczna Czwórka, Tron Ares, Blade, Zootopia 2, Avatar 3. Następnie dochodzimy do 2026 roku i tutaj sprawy stają się naprawdę szalone, ponieważ mamy bez tytułu Disneya, bez tytułu Marvela, bez tytułu Pixara, bez tytułu Disneya, bez tytułu Pixara, bez tytułu Disneya, bez tytułu Pixara."

"Disney, pierwszy film Next Avengers, Mandalorianin i Grogu, Toy Story 5, Moana, Marvel bez tytułu, Disney bez tytułu, Disney bez tytułu, Marvel bez tytułu, Marvel bez tytułu animacja Disneya, a potem bez tytułu Gwiezdne wojny, które, wiesz, może to Rey nad którą pracują? Nie jestem pewien. A potem 2027, to jest, kiedy oczywiście nie mają przedstawili, jakie są plany na 2027 rok i kolejne lata, ale są pewne rzeczy, o których wiemy."

"jak Avengers Secret Wars, kolejny film Star Wars, a potem Avatar 4 i Avatar 5 pojawi się jeszcze później. I znowu, umieścili tutaj 28, 29, 30 i 31 z powodu tak daleko jest wiele z tych filmów Avatar.
Ale tak, chodzi o to, że Disney ma wiele do zrobienia, prawda? Ogromna ilość rzeczy które pojawią się w przyszłości. Więc jeśli lubisz chodzić do kina, aby oglądać projekty firm produkcyjnych i masz wiele rzeczy, na które możesz czekać w przyszłości."

"przyszłości. Widziałem, że ktoś wspomniał, że wygląda na to, że Disney próbuje powtórzyć. Myślę, że to był 2019 rok w 2026 roku, kiedy mają wszystkie te filmy, mają jak Avengers i Frozen, Toy Stories, wiesz, dużo filmów i dużo filmów, wiele franczyz, Gwiezdne Wojny i Marvel i co nie, że widzieliśmy ich używać w przeszłości. Więc nie jest to dokładnie wiele z tych rzeczy, które Disney wymyślił."

"nie są dokładnie zuchwałe lub ekscytujące, wiesz, oryginalne produkty. Są to po prostu sequele, remake'i, rebooty i tym podobne. Więc tak, wiele projektów Disneya nadchodzi. I w miarę jak będziemy wiedzieć więcej o każdym z nich, co prawdopodobnie nastąpi dowiemy się o nich więcej może jeszcze w tym roku, jeśli się pojawią, będziemy na pewno będziemy was informować i aktualizować. Ale tak, to cały czas, jaki mamy dzisiaj odcinek GRTV News. Wracamy jutro na kolejny odcinek tygodnia. Więc zostańcie bądźcie na bieżąco. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej