Polski
Gamereactor
Videos
Fallout (Amazon)
HQ

GRTV News - Fallout będzie miał premierę jeszcze wcześniej niż oczekiwano

Amazon ujawniło, że oczekiwany pokaz pojawi się wcześniej niż planowano Prime Video.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj mamy dla was szybką wiadomość dla Was. Zasadniczo jedna z największych rzeczy, które się dzieją w sferze gier w tym tygodniu jest to, że debiutuje serial telewizyjny Fallout."

"To ze względu na stan kwietnia w odniesieniu do premier gier, wydarzeń i innych rzeczy.
i wiesz, duże ogłoszenia, o których wiemy, że nadchodzą. Fallout jest prawdopodobnie rodzajem behemota tygodnia pod wieloma względami i rzeczą, której większość ludzi oczekuje.
I najwyraźniej Prime Video to rozumie, ponieważ faktycznie przyspieszyli premierę datę lub, jak sądzę, czas premiery dla nas w Europie. Więc Wiecie, że pierwotnie miał się ukazać chyba 12 kwietnia i został przesunięty."

"do przodu do 11 kwietnia. Dla nas w Wielkiej Brytanii i Europie jest to nadal 11 kwietnia, ale w niektórych regionach jest teraz 10 kwietnia. Więc tak, mała zmiana czasu. Zanurzmy się więc dalej i zobaczmy dokładnie, kiedy serial będzie miał premierę na Prime Video.
Tak więc Fallout będzie miał premierę na Prime Video wcześniej niż planowano. Niektórzy z Was będą mogli obejrzeć wyczekiwany serial w środę, czyli już jutro. Pierwszy zwiastun dla serialu Fallout Amazona ujawnił, że wszystkie odcinki pojawią się na Prime Video 12 kwietnia, ale premiera została później przesunięta na 11 kwietnia."

"Teraz nadszedł czas na drugi ruch i jest jeszcze więcej dobrych wiadomości. Amazon ogłosił że Fallout będzie miał teraz premierę na Prime Video o 2:00 BST i 3:00 CEST 11 kwietnia.
Więc prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą w Europie, która będzie trochę niewyspana w czwartek rano po obejrzeniu ośmiu odcinków pierwszego sezonu. Więc tak, wciąż jest 11 kwietnia dla nas w Wielkiej Brytanii i Europie, ale jest to również kluczowy element, który należy z tego wyciągnąć ponieważ teraz jest 10 kwietnia o 18:00 czasu PT dla tych, którzy mieszkają na zachodnim wybrzeżu Ameryki i chyba o 23:00 ET dla tych na wschodnim wybrzeżu. Więc trochę wcześniej niż oczekiwano. Ale tak, w przeciwieństwie do niektórych programów Prime Video i niektórych programów, które są na streamerach Ogólnie rzecz biorąc, w dzisiejszych czasach Fallout nie będzie wydawany co tydzień, więc nie zamierzamy aby zobaczyć coś, co wydarzyło się na przykład z Invincible, gdzie wydali cztery odcinki tygodniowo, potem zrobili sobie trzy, cztery miesiące przerwy, a potem wypuścili ostatnie cztery. Nie, Fallout tego nie robi. Wszystkie odcinki są dostępne premierę, więc w czwartek rano dla nas w Wielkiej Brytanii i Europie będziecie mogli przeskoczyć na Prime Video i obejrzeć cały pierwszy sezon serialu. Wraz z nadejściem wkrótce możecie spodziewać się naszych recenzji. Będziemy relacjonować program dość obszernie, więc bądź na bieżąco z tym, a poza tym tak, upewnij się, że pozwolisz nam znać, co myślisz o programie. Czy jesteś podekscytowany? Jestem naprawdę podekscytowany to. Myślę, że to będzie naprawdę interesujące założenie i myślę, że jest to rodzaj rzeczy, których naprawdę potrzebujemy. To nie jest adaptacja telewizyjna czy filmowa gry, że wydaje się, że niekoniecznie potrzebujemy tego teraz, jak widzieliśmy z potencjalnie The Last of Us. Myślę, że to jedna z tych gier, które są naprawdę dobrze zrobione ale nie sądzę, by koniecznie potrzebował takiej adaptacji. Nie mieliśmy gry Fallout od wieków i nie wygląda na to, że dostaniemy grę Fallout przez jakiś czas, więc wydaje się, że to naprawdę pasująca adaptacja, zwłaszcza taka, która będzie w pewnym sensie naciskać narrację do przodu. Więc tak, daj nam znać, co o tym myślisz poniżej i w przeciwnym razie daj nam znać, czy zamierzasz pozostać na tym? Czy zamierzasz może wstaniesz wcześniej, żeby obejrzeć Fallouta? Osobiście nie oglądam go w czwartek o rozsądnej porze ale daj mi znać, jakie masz plany. W przeciwnym razie pamiętaj, aby dostroić się jutro, gdzie będziemy najprawdopodobniej będziemy rozmawiać o Star Wars Outlaws lub Joker Folly i Deer więc tak, bądźcie czujni. W przeciwnym razie dziękuję za oglądanie i do zobaczenia na następnym odcinku."

"Dzięki za oglądanie!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej