Polski
Gamereactor
Videos
Battlefield 2042
HQ

GRTV News - Battlefield 2042 nie dostanie kolejnych sezonów

Sezon 7 będzie Battlefield 2042's ostatni.

Audio transcriptions

"Witajcie i witajcie ponownie w GRTV After News, jestem Alex, po małej przerwie wróciłem tutaj dając wam najnowsze i najlepsze technologie, sprzęt do gier, rozrywkę i nie tylko.
lubisz i jak zawsze, cokolwiek kochasz, mamy to dla Ciebie w GRTV News, a także w szerszej sieci Gamereactor, więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, filmy zapowiedzi, zapowiedzi gier, ekskluzywną zawartość, wszystko to i wiele więcej, nie mogę nawet tego ująć z jednej strony, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz, ale bez dalszego ado dzisiaj, trochę smutnych wiadomości dla was, z udziałem Bena, który po raz kolejny uderzył nas małym epizodem, ale tak, to trochę smutna wiadomość, Battlefield 2042 jest rodzajem się kończy, nie dostanie więcej nowych sezonów, dostanie kilka pomniejszych."

"zawartość, jak wyjaśniło DICE, ale zasadniczo DICE i EA potwierdziły, że Battlefield 2042 siódmy sezon będzie jego ostatnim. Battlefield 2042 jest bardzo kontrowersyjną grą dla wielu graczy.
ludzi, był to, jak sądzę, ostatni gwóźdź do trumny, jeśli chodzi o EA.
trochę złego rapu na, i słusznie, wielu ludzi naprawdę miało dość Battlefielda formuła i to, że po prostu nie udało się naprawdę być franczyzą strzelanek, która naprawdę sortuje czuł się jak konkurent COD w pewnym momencie, wiesz, Battlefield 3, 4, nawet 1 czuł się bardzo jakby nigdy nie zamierzali pokonać Call of Duty, ale zdecydowanie zamierzali aby stoczyć dobrą walkę i poczuć się jak ich własna franczyza, w którą warto grać ale tak, a sam Battlefield 2042 zaczął się jako buggy bałagan, absolutny bałagan i jednak w pewnym sensie wycofał się przez te sezony i myślę, że EA, wiesz, będę po prostu przeczytaj oświadczenie od DICE, ponieważ myślę, że to całkiem dobrze pokazuje rodzaj jak przebiegała podróż do Battlefield 2042."

"Chociaż cieszymy się i jesteśmy dumni z tworzenia tych sezonów dodatkowej zawartości dla Battlefield 2042, musimy teraz przenieść się z teraźniejszości w przyszłość. Co to ostatecznie oznacza oznacza, że sezon 7 będzie ostatnim sezonem Battlefield 2042. Po sezonie 7 będziemy nadal wspierać grę nowymi wyzwaniami i wydarzeniami w grze, tryby i oczywiście bieżącą konserwację, ale odchodzimy od dostarczania oficjalnych aktualizacji."

"sezonów. W pewnym sensie jest to całkiem dobre, ponieważ oznacza to, że zmierzamy w kierunku przyszłości. Oznacza to, że oddalamy się od roku 2042 i zmierzamy w kierunku czegoś co miejmy nadzieję będzie o wiele lepsze. Myślę, że tym razem EA naprawdę zwróciło na to uwagę że to nie było wystarczająco dobre. Premiera 2042 nie była wystarczająco dobra i odzwierciedla to, co mówisz."

"wiesz, nie możesz po prostu dostarczać kiepskiej gry rok po roku i sprawić, by ludzie nadal ją kupowali.
dawać Ci za to pieniądze. Więc tak, dostaniemy nowego Battlefielda. Wiemy, że dostaniemy Battlefielda dla pojedynczego gracza, który, jak sądzę, zostanie przeniesiony do głównej części gry.
Battlefield franczyzy teraz, więc mamy zamiar dostać kampanię przez dźwięki rzeczy. Jesteśmy dostaniemy również dobry multiplayer, miejmy nadzieję, że naprawdę fajne ewolucje, ponieważ to rzeczy, za które wszyscy kochamy Battlefielda, prawda? To znaczy, wiesz, broń, która dostajesz, są w porządku. Klasy, którymi możesz grać, są w porządku, ale tak naprawdę to, no wiesz, wieżowiec spadający ci na głowę w środku meczu."

"lub, wiesz, rozpadające się ściany, gdy czołg przejeżdża, a twoi przyjaciele nagle odzyskują pozycje zupełnie na ślepo. Daj mi znać, jakie jest Twoje ulubione wspomnienie z Battlefield jest. Czuję, że byłoby to całkiem miłe. Wiesz, żegnając się z rokiem 2042, daj mi ulubione wspomnienie z Battlefielda, jeśli takie macie. W przeciwnym razie do zobaczenia w jutrzejszym GRTV News. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej