Polski
Gamereactor
Videos
Fallout 76
HQ

GRTV News - Fallout 76 obserwuje masowe odrodzenie graczy

Gra zbiera owoce udanej serii Prime Video.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym odcinku GRTV News. To nowy tydzień i Cóż, będziemy rozmawiać o czymś, o czym rozmawialiśmy przez większość czasu.
zeszłego tygodnia. Fallout. Nie tylko, cóż, Fallout w ogóle, jak sądzę, w wielu ponieważ tak, serial akcji Fallout zadebiutował na Prime Video dzień przed premierą."

"weekendu. Myślę, że to był czwartek. Czwartek rano dla nas w Europie. Ale tak czy inaczej i tak jak się spodziewaliśmy, doprowadziło to do reakcji łańcuchowej na ludzi.
powracających do Fallouta jako całości. Widzimy coraz większą liczbę osób powracających do Fallouta.
do Fallouta 4, New Vegas i wszystkich innych gier. Widzimy, jak Bethesda wspiera to, ogłaszając, kiedy pojawi się aktualizacja następnej generacji dla gry Fallout 4."

"przybywa. Co więcej, podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Fallout 76. Osiągnął on już co jest swego rodzaju liczbą graczy wszech czasów na Steamie i dobrze radzi sobie również na konsolach.
Spójrzmy więc, jak dobrze radzi sobie Fallout 76 od czasu debiutu. Fallout 76 pobił swój własny rekord największej liczby jednoczesnych graczy w historii. Seria Fallout na Amazon Prime najwyraźniej sprawił, że ogromna liczba graczy chce spróbować życia jako mieszkaniec krypty w Appalachach. W piątek serwis GameRant doniósł, że gry z serii Fallout zyskały sporą popularność na Steam po premierze niemal jednogłośnie uznanego serialu Amazon Prime. Do tego czasu Fallout New Vegas, Fallout 4 i Fallout 76 osiągnęły więcej jednoczesnych graczy niż przez lata a także wspiął się na listę najczęściej granych tytułów na platformie. Imponujące, ale robi wrażenie lepiej. Późną niedzielną nocą za pośrednictwem SteamDB przekroczono kamień milowy, którego niewielu mogło przewidzieć ponieważ Fallout 76 osiągnął najwyższą liczbę jednoczesnych graczy w historii z, że tak to ujmę prawie 40 000 mieszkańców krypty wędrujących po Appalachach. Z pewnością nieźle jak na grę, która została wydana prawie sześć lat temu i która została tak bardzo skrytykowana, że trudno było się spodziewać, by kiedykolwiek odzyskała dawną świetność."

"Jednak po ciężkiej pracy Bethesdy i wielu nowych treściach najwyraźniej jest bardzo doceniona i jest zupełnie inną grą niż w momencie premiery. Analityk-weteran Matt Piscitella z NPD, która mierzy sprzedaż gier w USA, również ujawnia na X, że nie jest to tylko na Steamie radzi sobie dobrze, bo tuż przed weekendem cieszył się Fallout 76 przez więcej graczy Xbox niż od 2022 roku i podobnie jak w przypadku Steam może to być podejrzewać, że nadal rosła zarówno w sobotę, jak i niedzielę, chociaż nie ma danych weryfikujących to. Więc tak, Fallout 76 znowu radzi sobie niesamowicie dobrze. Cóż, znowu lepiej niż kiedykolwiek na Steamie. Nie jest to jednak tylko zasługa serialu. Fallout 76 ma był w tym rodzaju odkupienia na wiele sposobów od lat i pomimo faktu, że serial przyciągnął wiele osób do gry, jest to znacznie lepsza i bardziej kompletna gra."

"niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wieloletniemu wsparciu Bethesdy.
dała. Jest więc wiele powodów, dla których Fallout 76 radzi sobie tak dobrze, jak kiedykolwiek wcześniej.
dobrze jak teraz. Z pewnością serial telewizyjny jest tak dobry, jak napędza całą tę uwagę i przyciąganie ludzi z powrotem do serii Fallout jest czynnikiem, który się do tego przyczynia, ale ludzie pozostaliby przy tym i graliby w tę grę, a nawet wypróbowali ją, gdyby nie była znacznie bardziej ulepszona."

"niż w momencie premiery te wszystkie lata temu. Ale tak, będziemy mieć na to oko. I Myślę, że teraz zobaczymy malejące liczby. Wiesz, to jest to samo. Mieliśmy pokaz Fallouta swój debiut. Ludzie to widzieli. Szum zrobił się przez ten weekend. Myślę, że zobaczymy Liczby również będą systematycznie spadać w miarę upływu czasu, ale nigdy nie wiadomo. Może to jest iskra, której Fallout 76 potrzebował, by rozwinąć się w coś znaczącego. Kto wie. Zostaniemy i będziemy mieć na to oko. W przeciwnym razie to cały czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GRTV ale wrócimy jutro na kolejny w tym tygodniu, więc bądźcie czujni i czekajcie z niecierpliwością."

"tego. Dziękujemy za oglądanie i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej