Polski
Gamereactor
Videos
Sonic the Hedgehog 3
HQ

GRTV News - Keanu Reeves podkłada głos pod Shadow the Hedgehog

W nadchodzącym Sonic the Hedgehog 3.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy o dość ekscytującym wydarzeniu, które niedawno miało miejsce. Cóż, my w końcu wiemy, kto wcieli się w Shadow w Sonic the Hedgehog 3 i to właśnie zamierzamy zrobić."

"będziemy mówić. To bardzo duża gwiazda, która dołączy do takich gwiazd jak Idris Elba.
jest drugą naprawdę dużą i chyba także Jim Carrey. Ale tak, wielka gwiazda dołącza do tego nadchodzącego filmu i jest to całkiem odpowiednie. Zanurzmy się więc i zobaczmy, kto będzie grał, a raczej podkładał głos, Shadow the Hedgehog."

"Keanu Reeves zagra Shadow w Sonic the Hedgehog 3. Kolejna wielka gwiazda dołączyła do popularnej serii serii filmów. Tak wiele osób było zaskoczonych tym, jak dobry był pierwszy film Sonic the Hedgehog a wraz z sequelem twórcy udowodnili, że sukces nie zależy tylko od szczęścia. Jeden co przyczyniło się do popularności, są świetne występy gwiazd, takich jak Ben Schwartz, Jim Carrey i James Marsden, co ułatwiło przyciągnięcie wielkich nazwisk."

"aktorów, jak wtedy, gdy ogłoszono, że sam Idris Elba zagra Knucklesa. I Teraz wygląda na to, że Paramount dokonał kolejnej rekrutacji wielkiego nazwiska, ponieważ Keanu Reeves jest podobno gotowy do zagrania postaci Cienia. Cień pojawi się w trzecim filmie, który premiera jeszcze w tym roku, ale to niestety wszystkie szczegóły, jakie mamy do zaoferowania na chwilę obecną."

"chwili. Biorąc pod uwagę, że Paramount ma plany inspirowane Avengersami dla uniwersum Sonica prawdopodobnie możemy spodziewać się kolejnych wielkich nazwisk na listach obsady w przyszłości. Sonic the Hedgehog 3 zapakowany filmowanie w zeszłym miesiącu, więc można bezpiecznie założyć, że nie będzie żadnych nieprzewidzianych opóźnień z planowaną premierą na 20 grudnia. A więc tak, Cień zostanie zagrany przez Keanu Reevesa, użyczy swojego talentu do tej roli. Spośród wszystkich postaci z serii Sonic uniwersum, Shadow jest prawdopodobnie tym, który najbardziej pasuje do Keanu Reevesa."

"jako persona, a także sposób, w jaki ma ten rodzaj szorstkiego głosu. Więc jest całkiem ekscytujące, że przyjmuje tę rolę i ponownie Shadow jest ulubioną postacią fanów więc ciekawie będzie zobaczyć, jak jest oferowany na dużym ekranie i z wsparcie Keanu Reevesa, który ma spore doświadczenie w podkładaniu głosu postaciom również. Znamy Keanu Reevesa głównie jako aktora fizycznego, ale robi on całkiem sporo."

"pracy głosowej, szczególnie jak w Toy Story 4, gdzie grał, nie pamiętam nazwy postaci, ale Kaskadera. Jest więc przyzwyczajony do tego rodzaju ról. Ponownie, jako Jiro mówi, Sonic the Hedgehog 3 będzie miał premierę w kinach w grudniu tego roku, chyba 20-go więc możesz być na bieżąco. Ale jest, jeśli nie możesz się doczekać więcej Sonic Jeża, jest serial telewizyjny Knuckles, który będzie miał premierę na Paramount Plus jeszcze w tym roku."

"26 kwietnia i myślę, że jeśli mam rację, mówiąc, że nie robią tego co tydzień odcinki do tego, myślę, że po prostu upuszczają wszystkie odcinki, więc tak, możesz oczekiwać na dużą porcję rzeczy Knucklesa na raz. Ale tak, ponieważ wiemy więcej o Sonicu Jeża 3, na pewno będziemy was informować i aktualizować, a poza tym bądźcie czujni."

"następnego GRTV News, który będzie ode mnie jutro. Do zobaczenia po drugiej stronie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej