Polski
Gamereactor
Videos
Hades II
HQ

GRTV News - Supergiant pokazuje mnóstwo rozgrywki Hades II

Pobierz poprawkę Hades II przed testem technicznym, który odbędzie się wkrótce.

Audio transcriptions

"Witajcie, witajcie w kolejnym GRTV News, jestem Alex, jak zawsze zabieram was przez popołudniami najnowsze i najlepsze w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze jesteśmy tu dla Ciebie w GRTV News i w szerszym Gamereactor sieci jako całości, więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz, ale Bez zbędnych ceregieli, dzisiaj rozmawiamy o jednym z największych wydań 2024 roku, jednym z największych premier w 2024 roku, Hades 2 od Supergiant. Supergiant zaprezentował wiele rozgrywki podczas niedawnego 3-godzinnego streamu, który pozwolił nam przyjrzeć się grze z bliska. Zamierzam natychmiast to wyłączyć i po prostu pozwól temu działać w tle, gdy będziemy patrzeć przez artykuł. Zasadniczo, przyjrzeliśmy się broni, przyjrzeliśmy się Melanele."

"nową bohaterkę, usłyszeliśmy o fabule, przyjrzeliśmy się nowym bogom, możemy po prostu zobaczyć Apollo, mamy mnóstwo rzeczy w tym ujawnieniu i wychodzi przed testem technicznym, który wkrótce nadejdzie, gdy będziemy oczekiwać wczesnego dostępu do Hades 2 start. Osobiście nie jestem pewien, czy doczekamy się podobnego poziomu zawartości co w Hades 2."

"widzieliśmy we wczesnym dostępie do Hades 1, ponieważ Hades 1, gdy został uruchomiony we wczesnym dostępie, tylko pozwolił ci przejść przez Tartarus, jak sądzę, a potem dodano inne główne poziomy na przestrzeni lat. Biorąc pod uwagę, że minęły 4 lata odkąd widzieliśmy Hades 1 i że jest to bezpośrednia kontynuacja, miejmy nadzieję, że zobaczymy tutaj ponownie wykorzystane zasoby, aby rozwój a nie zupełnie nową mapę, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy."

"To jest bezpośredni sequel, to inna historia. Zagreusa nie możesz teraz zobaczyć. Mam przeczucie, że pojawi się w jakiejś roli. Ale tak, z Melanoe ona będzie kierować w dół. Jest również córką Hadesa, jak sądzę. Nie widziałem jeszcze pełnego 3-godzinnego streamu, Przejrzałem go tylko na potrzeby tego newsa. Więc w zasadzie to, co otrzymujemy, jest inne historia, w której Melanoe schodzi do podziemi, aby uratować samego Hadesa przed Kronosem który będzie głównym złoczyńcą w grze, prawdopodobnie również finałowym bossem. Jesteśmy nie jesteśmy pewni, o ile trudniejszy będzie Kronos, ale wygląda na to, że mamy kilka różnice w naszej rozgrywce. Możemy zobaczyć wysięgniki po lewej stronie, gdy my spójrz ogólnie na rozgrywkę. Wygląda na to, że ta wersja interfejsu użytkownika jest znacznie ściślejsza."

"i ogólnie jest wiele rzeczy, na które możesz czekać z niecierpliwością. Jeśli nie masz jeszcze streamu, gorąco polecam go obejrzeć, zwłaszcza jeśli jesteś fanem Hadesu w ogóle. To sprawiło, że przeszedłem od średniego poziomu hype'u wokół Hades 2 do prawdopodobnie jest moją najbardziej oczekiwaną grą na resztę roku, jeśli mam być szczery. Jestem wielkim fanem Hades 1 i będę musiał teraz przejść do epilogu, ponieważ widziałem to i mam nadzieję, że tak, nie potrwa to zbyt długo, dopóki nie otrzymamy testu technicznego, a następnie wczesnego dostępu, a następnie, miejmy nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo, aż otrzymamy pełną wersję."

"premiery. Ale tak, daj mi znać, czy jesteś podekscytowany Hadesem 2. Jeśli jesteście tak samo podekscytowani jak ja, bądźcie koniecznie dajcie mi znać, a zobaczymy się w jutrzejszym newsie GRTV. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej