Polski
Gamereactor
Videos
Sonic Frontiers
HQ

Mówi się, że trwają prace nad GRTV News - Sonic Frontiers 2

Trwają podobno prace nad sequelem platformówki w Sonic Team.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj będziemy porozmawiamy o pewnej plotce, ale jest ona ekscytująca, zwłaszcza jeśli lubisz gry Sega słynną najbardziej kultową postać Sonic the Hedgehog, ponieważ obecnie krąży plotka która głosi, że Sonic Team jest obecnie w trakcie opracowywania Sonic Frontiers 2. Teraz Nie wiemy, na jakim etapie rozwoju jest ta gra, więc może być tak, że już ją wydali."

"pracują nad tym od jakiegoś czasu, może być tak, że dopiero zaczynają nad tym pracować, kto wie, ale chodzi o to, że jest to, że istnieje informacja od dwóch sprawdzonych osób, że Sonic Frontiers 2 jest w aktywny rozwój, więc w związku z tym przyjrzyjmy się temu nieco bardziej szczegółowo.
Według plotek Sonic Team pracuje obecnie nad Sonic Frontiers 2. Dwóch sprawdzonych informatorów twierdzi, że to nie podając więcej informacji na temat tego projektu. Więc po sukcesie filmów Sonic wydaje się, że Sega i Sonic Team zyskali nową pewność siebie i po dwóch dekadach dzikiego nierównych gier Sonic, najnowsze przygody Jeża okazały się tym lepsze, że mieliśmy kilka świetnych gier Sonic w ostatnim czasie, w tym takie rzeczy jak Sonic Mania i zeszłoroczne Sonic Superstars ale tak czy inaczej, być może najbardziej godnym uwagi z nich jest Sonic Frontiers z 2022 roku i wielu miało nadzieję na sequel i być może jest on już w drodze. Często zaufany informator Daniel Rickman ujawnił za pośrednictwem swoje konto na Patreonie, że Sega pracuje obecnie nad Sonic Frontiers. To oczywiście sprawiło, że wielu fanów, ale nadal jest to niepotwierdzona plotka, która skłoniła jednego z użytkowników do zapytania słynnego Sega slash Atlus insider, czy słyszał coś na ten temat?
więc z pewnością osoba stojąca za kontem odpowiedziała, że jest to poprawna informacja, a następnie Kontynuacja tytułu to sequel Frontiers w stylu rozgrywki, ale nazwa może się zmienić."

"Frontiers był Rangersem dopóki nie został ogłoszony, nawet jeśli to wciąż tylko plotka z tych dwóch źródeł.
są zazwyczaj dobre i miejmy nadzieję, że powrócimy do świata Sonic Frontiers w przyszłości.
nie tak odległej przyszłości, więc tak, całkiem ekscytujące. Więc tak, Sonic Frontiers podobno doczeka się sequela nie jesteśmy zbyt pewni, kiedy się pojawi, na jakim etapie rozwoju jest, czy to będzie nazywać się Sonic Frontiers 2, czy będzie nazywać się zupełnie inaczej?
ale wydaje się, że obecny trend projektów typu um Sonic, które widzimy nie zatrzyma się w najbliższym czasie. Sega ma w planach o wiele więcej dla swojego niebieskiego jeża."

"w tym kontynuację Sonic Frontiers 2, jeśli te informacje mają być prawdziwe.
wierzył. Przyznajmy, że nie jest to jedyny element Sonic, na który musimy czekać w tym roku to dość ważny rok dla fanów Sonic, ponieważ pozwólcie, że sprawdzę, czy dobrze to nazwę Sonic Generations lub Sonic X Shadow Generations, jak sądzę, który jest w zasadzie jak remaster Sonic Generations, z wyjątkiem tego, że ma też trochę rzeczy Shadow i to jest to Zakładamy, że pojawi się przed filmem Sonic the Hedgehog 3, który wchodzi do kin pod koniec roku."

"Grudzień, więc dużo Sonic rzeczy, jeśli jesteś fanem tego, jak również fakt, że później w tym tygodniu serial Knuckles zejdzie na Paramount plus, jeśli chcesz sprawdzić nasze przemyślenia, które możesz znaleźć naszą recenzję serii Knuckles również w twoim lokalnym wydaniu Game Rector, ale tak, to wszystko Czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News, dajcie nam znać, czym jesteście podekscytowani lub czym się zajmujecie."

"co myślicie na ten temat, czy czekacie na więcej Soniców, czy uważacie, że Sega?
powinna odejść od niebieskiego jeża, dajcie nam o tym znać w komentarzach poniżej, ale tak poza tym Jutro wracam z kolejnym GRTV News of the week, więc bądźcie czujni, a poza tym mam nadzieję.
miłej reszty wtorku i do zobaczenia w następnym, trzymajcie się wszyscy!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej