Polski
Gamereactor
Videos
RKGK
HQ

RKGK - Podgląd wideo

Mieliśmy okazję zapoznać się z wczesną wersją platformówki 3D Wabisabi Games ', aby zobaczyć, w jaki sposób nadaje ona wyjątkowy charakter ukochanemu gatunkowi.

Audio transcriptions

"Nie da się zaprzeczyć, że platformówki 3D były nastawione i dostosowane do młodszych odbiorców od dłuższego czasu. Nie oznacza to, że tylko dzieci grają w platformówki 3D, bo tak jest.
dalekie od prawdy. Ale czy to Ratchet i Clank, Spyro the Dragon, Banjo-Kazooie, Sonic the Hedgehog, lista jest długa. Platformówki 3D mają zwykle swój styl i motyw przewodni który pasuje do młodszych odbiorców."

"Latynoamerykańskie Wabi Zabi Games chce postawić ten pomysł na głowie dzięki nadchodzącemu platformówką 3D RKGK, znaną również jako Rakugaki. Jest to tytuł osadzony w metropolii, w której kreatywność i osobowość zostały wyssane z ludzi przez złą i chciwą korporację.
korporacyjnego władcę znanego jako Pan Buff. Jako młoda Vala i jej robotyczny towarzysz Ayo, twoim celem jest przełamać ucisk pana Buffa poprzez artystyczną ekspresję, podróżując po całym świecie."

"i zamalowując wiele kontrolujących umysł, podobnych do Wielkiego Brata monitorów i billboardów rozrzuconych po mieście.
niszcząc je kolorowym, żywym i chaotycznym graffiti inspirowanym Japonią.
Pod wieloma względami RKGK jest trochę jak dojrzałe podejście do De Blanc. Tak, to może być dziwne porównanie, ale w obu grach wcielasz się w protagonistę, którego celem jest walka z wrogiem."

"opresją poprzez malowanie i kolorowanie swojego otoczenia. RKGK cechuje podobny brutalizm pozbawiona charyzmy architektura oraz uciskani i stłamszeni obywatele, których trzeba uwolnić.
z ich chaosu, i szczerze mówiąc, ta koncepcja działa jak urok.
RKGK nie potrzebuje złożonej i emocjonalnie wymagającej narracji, aby być zabawnym, Zamiast tego pozostawia ten cel płynnej i płynnej mechanice, która dostosowuje się i wyróżnia w w sposób, w jaki powinny to robić wszystkie dobre platformówki 3D. Vala może wykonywać wszystkie tradycyjne techniki ruchu w tym podwójne skoki, ślizganie się, szybowanie, a nawet skakanie po ścianach, ale może też wykorzystywać Umiejętności podobne do Splatoon, które pozwalają jej jeździć na łyżwach przez każdy poziom, pozostawiając ślad farby za sobą. Poziomy są dość proste w swojej konstrukcji. Są to Samodzielne poziomy charakteryzujące się pionowością, szynami do szlifowania, różnymi typami wrogów, obfitymi szereg zagrożeń, w tym bezdenne zrzuty i gorące skrzynie, z których każda trwa około 10 minut, jeśli często eksplorujesz i próbujesz odkopać każdy sekret. Wabuzabi Games wykonało kawał dobrej roboty, upychając w grze poziomami z sekretami, które są co prawda dość trudne do wykopania, wraz z płytą dodatkowe wyzwania, które częściej niż nie będą wymagały od ciebie powrotu i ponownego przejścia poziomów aby osiągnąć nieuchwytne 100%. Być może zastanawiasz się dlaczego, oprócz bycia kompletnym, miałbyś zawracać sobie głowę zbieraniem wszystkich tych różnych przedmiotów na każdym poziomie. Pomiędzy poziomami Vala będzie powróci do obszaru węzłowego, w którym może wchodzić w interakcje ze sprzedawcami, aby nabyć kosmetyki, takie jak nowe stroje lub wyglądy dla jej towarzysza drona Ayo. I nie obawiaj się mikrotransakcji Wabuzabi Games potwierdziło, że RKGK będzie grą całkowicie offline."

"z zerowym wsparciem online. Tak, oznacza to, że nie ma rankingów, na których można by rywalizować, ale oznacza to również, że nie będzie sklepu premium, który próbowałby sprzedać ci przedmioty.
Jednym z najmocniejszych aspektów RKGK jest jego prezentacja. Polaryzacja szarego miejskiego krajobrazu współgra z kolorowym uderzeniem Vali i jej żywego i błyskotliwie animowane graffiti sprawiają, że ta gra jest ucztą dla oczu. Uważamy jednak, że RKGK musi stawić czoła w pewnym sensie kryzys tożsamości. To wyraźnie platformówka dostosowana do bardziej dojrzałych fanów, co potwierdza tematyka, narracja i wyraźne dialogi, ale rozgrywka często wydaje się zbyt prymitywna i podstawowa. Ponownie, platformówki 3D nie muszą mieć głębi soulslike'a, aby być rozrywką dla dorosłych, ale uważamy, że istnieje wyraźna różnica między oferowanym wyzwaniem a odbiorcami, do których te gry są skierowane."

"Jednak nic z tego nie zmienia faktu, że RKGK okazał się bardzo zabawną platformówką podczas kilku poziomów, które mieliśmy luksus przetestować. Uważamy, że Wabuzabi Games dostarczyło wystarczająco dużo unikalnych elementów i motywów, aby gra mogła się wyróżnić i rozkwitnąć.
być czymś, na co ludzie powinni mieć oko, gdy zadebiutuje na PC w tym roku."

"lato."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej