Polski
Gamereactor
Videos
F1 Manager 2024
HQ

F1 Manager 2024 - Podgląd wideo

Zapoznaliśmy się z nadchodzącą grą strategiczną Frontier Developments, aby zobaczyć, w jaki sposób została ulepszona i udoskonalona, aby wyróżniała się i wyróżniała ponad swoją poprzedniczkę.

Audio transcriptions

"Często trudno jest nam ekscytować się grami sportowymi tylko dlatego, że wiele z nich ma tendencję do w kierunku corocznego formatu wydawniczego, w którym można znaleźć tylko marginalne ulepszenia każdego roku. Jednak musi być coś w wodzie F1, być może pragnienie, aby utrzymać iteracji i innowacji, podobnie jak sam sport, ponieważ mistrzowie symulacji z Frontier Developments udało się stworzyć i wprowadzić znaczące i ekscytujące ulepszenia dla swoich corocznych tytułów F1 Manager, a tegoroczna gra, F1 Manager 2024, ich trzecia w serii po raz kolejny podąża za tym przykładem. Mieliśmy okazję zagłębić się nieco w F1 Manager 2024 w ramach sesji przedpremierowej, aby móc przetestować i wdrożyć wiele nowych funkcji."

"przez kilka godzin. Chociaż oczywiście nadal istnieje kilka dziwactw, które seria zmagała się z wyprasowaniem od samego początku, ta gra ma jednak potencjał, aby być świetną, ponieważ nowe funkcje i systemy zmieniają grę na wiele sposobów.
Na szczycie tej listy znajduje się tryb gry Stwórz drużynę. Nie jest to nic nowego dla symulacji lub przestrzeni F1, ponieważ widzieliśmy go używanego gdzie indziej, ale to, co robi, to rzuca ogromny klucz do symulowanych prac i otwórz drzwi do nowych możliwości osobistych w tym samym czasie. Możesz stworzyć zespół od podstaw. Możesz wybrać barwy, nazwę, schemat kolorów, projekt logo, sponsorów, skład kierowców, projekt kombinezonu wyścigowego, sposób, w jaki samochód jest zbudowany do działania. Jeśli możesz o tym pomyśleć, prawdopodobnie musisz wziąć odpowiedzialność za w tym trybie. Bez wątpienia jest to dużo do zarządzania, ale jest to również bardzo przyjemne."

"pełną kontrolę nad zespołem, a F1 Manager 2024 ma wszystkie narzędzia, aby umożliwić Ci Ci to zrobić. Ale musisz być mądry niezależnie od budżetu, ponieważ jeśli wybierzesz dwóch weteranów kierowców, obaj będą oczekiwać wygrywania wyścigów, a cokolwiek mniej doprowadzi do frustracji i rozłamów wewnątrz zespołu. Jeśli myślałeś, że zarządzanie wielomilionową drużyną sportową było wystarczająco trudne, teraz spróbuj to zrobić, jednocześnie dbając o zadowolenie wszystkich pracowników. Taka jest koncepcja nowego systemu mentalności, w którym każdy pracownik, w tym twoi kierowcy, będzie miał status emocjonalny, który zmienia się w zależności od tego, jak są traktowani i jakie osiągają wyniki, wyników zespołu, statusu kontraktu, ilości pracy itd. Jeśli stres związany z biznesem i zarządzaniem nie był wystarczający, to problemy w dniu wyścigu bez wątpienia wpłyną na wielu nad krawędź. Frontier najwyraźniej uznał, że gracze mieli zbyt łatwo podczas Grand Prix, ponieważ wprowadzono mechaniczne usterki. Zasadniczo, im większe zużycie twojego części twojego samochodu, tym bardziej prawdopodobne jest, że się zepsują. Ponieważ masz tylko określony liczbę każdej części w sezonie, a więcej jest dostępnych za cenę kar, to musisz starać się, aby każdy z nich trwał tak długo, jak to możliwe, ale częściej niż nie, że wiąże się z dużym ryzykiem i potencjalną porażką, która może całkowicie zakończyć wyścig."

"Funkcja usterek mechanicznych, w połączeniu z trybem zespołu twórców i nowymi, bardziej szczegółowymi systemy zarządzania oznaczają, że F1 Manager 2024 kształtuje się na naprawdę duży krok naprzód dla serii. Nie jest to jeszcze idealne rozwiązanie i zauważyliśmy kilka problemów.
z logo i pakietem dostosowywania, które są nieco uciążliwe w użyciu, a modele samochodów podczas wyścigów przycinają się nawzajem i ogólnie są niezgrabne, jak miało to miejsce w przypadku z serią od jej powstania. Oczekujemy, że kilka z tych problemów zostanie naprawionych przed premierą, ale poza tym wygląda na to, że Frontier chce uzyskać przeskoczyć Codemasters z serią F1. To poziom szczegółowości w tej grze że bardziej wyścigowe serie nie mogą się równać, i nie odnosimy się tylko do elementów symulacji, ale w tym, jak kierowcy i pracownicy zespołu rozmawiają ze sobą, aby dzielić się doświadczeniami."

"istotnymi informacjami, używając na przykład głosów swoich prawdziwych odpowiedników. Najlepszy sposób opisać tę grę i ogólnie tę serię jest to, że jest stworzona dla prawdziwych fanów F1, aby zdać sobie sprawę swoje marzenia w sporcie motorowym, a tegoroczna edycja chce przenieść to na nowy poziom."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej